Tarif Bav se má nový web

Operátor T-Mobile spustil inovovanou verzi webu věnovanému svému speciálnímu tarifu Bav se. Krom informací o samotném tarifu nalezneme na webu několik sekcí pro pobavení všech návštěvníků. Například se můžete s ostatními podělit o své fotografie či video, „zrežírovat hustej animák,“ pomalovat (virtuální) zeď a nebo třeba vytvořit svůj vlastní strip.

O výhodnosti tarifu není třeba vést dlouhé diskuze, 50 minut a 100 SMS do všech sítí plus další výhody za sympatických 226 Kč se jednoduše vyplatí. Navíc není třeba být studentem, tarif je dostupný všem zájemcům ve věku od 6 do 26 let. Při aktivaci prostřednictvím eShopu lze navíc ušetřit dalších 20% z měsíčního paušálu po dobu šesti měsíců.

Tip: Tarif Bav se lze za určitých okolností je možné tarif využívat téměř až do 29 let! Více naleznete v tomto příspěvku na našem diskuzním fóru.

Nový web a další školní rok za dveřmi dávají tušit snahu operátora získat nové zákazníky nabídkou parádního tarifu. Na září proto můžeme u Bav se očekávat ještě lepší akční nabídky. A všichni ti, kteří o studentském tarifu pro sebe nebo pro své ratolesti uvažují, mohou na konci prázdnin očekávat přehled tarifů a výhod pro studenty.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Tarif, Web

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34