Tarif Bav se má nový web

Operátor T-Mobile spustil inovovanou verzi webu věnovanému svému speciálnímu tarifu Bav se. Krom informací o samotném tarifu nalezneme na webu několik sekcí pro pobavení všech návštěvníků. Například se můžete s ostatními podělit o své fotografie či video, „zrežírovat hustej animák,“ pomalovat (virtuální) zeď a nebo třeba vytvořit svůj vlastní strip.

O výhodnosti tarifu není třeba vést dlouhé diskuze, 50 minut a 100 SMS do všech sítí plus další výhody za sympatických 226 Kč se jednoduše vyplatí. Navíc není třeba být studentem, tarif je dostupný všem zájemcům ve věku od 6 do 26 let. Při aktivaci prostřednictvím eShopu lze navíc ušetřit dalších 20% z měsíčního paušálu po dobu šesti měsíců.

Tip: Tarif Bav se lze za určitých okolností je možné tarif využívat téměř až do 29 let! Více naleznete v tomto příspěvku na našem diskuzním fóru.

Nový web a další školní rok za dveřmi dávají tušit snahu operátora získat nové zákazníky nabídkou parádního tarifu. Na září proto můžeme u Bav se očekávat ještě lepší akční nabídky. A všichni ti, kteří o studentském tarifu pro sebe nebo pro své ratolesti uvažují, mohou na konci prázdnin očekávat přehled tarifů a výhod pro studenty.

Diskuze (4) Další článek: Samsung SGH-T729 Blast: levná hudba s neobvyklou klávesnicí

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Nov, Tarif, Web


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 7A je dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A je dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 19

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 61