Technologie iPhone na přístroji Windows Mobile: Apple chystá žalobu (video)

Apple iPhone stále nedá lidem spát, někteří jej obdivují, jiní napodobují. V Číně vzniká velmi podobný přístroj pod značkou Meizu, na serveru YouTube se pro změnu objevilo video s úpravou prostředí Windows Mobile ala iPhone.

Vidíme na něm komunikátor E-Ten M600+, na němž patrně autor nadstavby hrdě prezentuje originální zámek ovládacích prvků (který je mimochodem u tohoto přístroje v základu řešen velmi elegantně jediným tlačítkem) a pak také scrollování v telefonním seznamu. Musím říct, že je opravdu působivé, jakým způsobem to funguje i bez technologie pro ovládání více prsty naráz, kterou disponuje iPhone.

Video evidentně zapůsobilo také na odpovědné osoby ve firmě Apple, která hodlá podniknout právní kroky proti autorovi videa a budou požadovat jeho stažení z YouTube i dalších serverů.

Že tento pokus není ojedinělý se můžete přesvědčit na následujícím videu. Na komunikátoru HTC P4350 je nainstalována tentokrát lehčí úprava v podobě skinu Windows Mobile ala iPhone.

Diskuze (9) Další článek: Geocaching: zakládáme novou keš

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, E-Ten M600+, HTC P4350, Windows Mobile, #Apple, Přístroj, APP, Mobil, Autor videa

Určitě si přečtěte