Technologie iPhone na přístroji Windows Mobile: Apple chystá žalobu (video)

Apple iPhone stále nedá lidem spát, někteří jej obdivují, jiní napodobují. V Číně vzniká velmi podobný přístroj pod značkou Meizu, na serveru YouTube se pro změnu objevilo video s úpravou prostředí Windows Mobile ala iPhone.

Vidíme na něm komunikátor E-Ten M600+, na němž patrně autor nadstavby hrdě prezentuje originální zámek ovládacích prvků (který je mimochodem u tohoto přístroje v základu řešen velmi elegantně jediným tlačítkem) a pak také scrollování v telefonním seznamu. Musím říct, že je opravdu působivé, jakým způsobem to funguje i bez technologie pro ovládání více prsty naráz, kterou disponuje iPhone.

Video evidentně zapůsobilo také na odpovědné osoby ve firmě Apple, která hodlá podniknout právní kroky proti autorovi videa a budou požadovat jeho stažení z YouTube i dalších serverů.

Že tento pokus není ojedinělý se můžete přesvědčit na následujícím videu. Na komunikátoru HTC P4350 je nainstalována tentokrát lehčí úprava v podobě skinu Windows Mobile ala iPhone.

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, E-Ten M600+, HTC P4350, Přístroj, Mobil, Windows Mobile

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70