Telecom: volání do zahraničí jen za 3,80 Kč

Tisková zpráva: Ještě výhodněji volat do zahraničí mohou nyní zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a.s., prostřednictvím služby Xcall. Hovory do pevných sítí 26 zemí uskutečněné s touto službou totiž společnost dlouhodobě zlevnila na 4,80 Kč za minutu, v březnu 2003 bude za mezinárodní volání se službou Xcall dokonce účtovat snížené akční hovorné 3,80 Kč za minutu.

Službu Xcall není třeba nijak objednávat ani aktivovat. Přístup k ní je bezplatný a použití velmi snadné. Stačí zvolit na svém telefonu kód 952 a potom vytočit číslo jako při běžném mezinárodním volání. Ilustruje to příklad telefonování do Německa:

  • Běžné mezinárodní volání: 00 + 49 + volané číslo v Německu
  • Xcall: 952 00 + 49 + volané číslo v Německu

Levně volat do zahraničí se službou Xcall je možné v pracovních dnech od 17 do 7 hodin, o víkendech a svátcích nepřetržitě. Použít ji lze rovněž pro hovory z telefonních automatů nebo při telefonátech prostřednictvím služby TELEKONTO. Xcall umožňuje spojení prostřednictvím internet protokolu.

Xcall představil ČESKÝ TELECOM svým zákazníkům poprvé v roce 2000. V době uvedení služby do provozu ji bylo možné využívat pro volání do 13 zemí, v loňském roce do 30 zemí. Od března 2003 ČESKÝ TELECOM počet destinací, kam lze prostřednictvím služby Xcall telefonovat, rozšiřuje o Maďarsko, Slovinsko, Irsko a Kypr. Celkem se tak zákazníci levněji dovolají do 34 zemí světa.

Diskuze (12) Další článek: T-Mobile snížil dobíjecí částku nutnou k prodloužení platnosti Twistu

Témata článku: Volání, Telecom, Zahraničí


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31