Televizní a filmové hity na O2 Active

 

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, přináší prostřednictvím svého informačně-zábavního portálu O2 Active všem fanouškům kultovních seriálů Zoufalé manželky a Ztraceni obsahové služby jako jsou pozadí na telefon, MMS obrázky nebo JAVA hry. Další novinkou je exkluzivní obsah na motivy komiksové adaptace Ghost Rider režiséra Marka Stevena Johnsona, která bude do českých kin uvedena 15. března 2007. Na webovém a wapovém portálu O2 Active naleznou zákazníci nejen JAVA hru, ale i širokou nabídku MMS obrázků, pozadí a zvuků motorek, které je možno nastavit jako vyzváněcí melodii.

Zahrajte si na Zoufalé manželky

S hrou Zoufalé manželky se mohou uživatele zapojit do dění na Wisteria Lane a prožívat výhry i prohry všech hlavních představitelek přímo ve svém mobilním telefonu. Prostřednictvím 24 nových epizod, které na televizní obrazovce nebudou k vidění, se stanou svědky toho, jak nová obyvatelka Wisteria Lane, která si s sebou přiváží svá tajemství, zamíchá osudy známé pětky.

Hru k oblíbenému seriálu Zoufalé manželky si lze objednat jednoduše zasláním SMS zprávy ve tvaru MANZELKY na telefonní číslo 999888, přes WAP nebo internet prostřednictvím portálu O2 Active.

Buďte Ztraceni

Díky JAVA hře Ztraceni budou zákazníci moci prožít neuvěřitelný příběh pasažérů letu 815 v kůži charismatického hrdiny. Pokusí se zachránit životy pasažérů na místě nehody, vybudovat tábor a sžít se s ostatními trosečníky. Budou prozkoumávat džungli a stanou se svědky mnoha nevysvětlitelných fenoménů. Hlavním úkolem hráčů je přežít a pokusit se rozluštit tajemství ostrova.

Hru, na motivy kultovního seriálu Ztraceni, je možné objednat pomocí SMS zprávy ve tvaru ZTRACENI na telefonní číslo 999888, přes WAP nebo internet prostřednictvím portálu O2 Active.

Navíc v období od 1. 3. 2007 do 31. 3. 2007 připravila Telefónica O2 pro všechny fanoušky Ztracených SMS soutěž o atraktivní ceny. Stačí odeslat SMS zprávu se správnou odpovědí na otázku "Jak se jmenuje hlavní hrdina JAVA hry Ztraceni, kterou si můžete stáhnout na ztraceni.O2active.cz?" na telefonní číslo 999 244 a můžete získat jednu z poukázek na nákup v prodejnách Rock Point.

Vžijte se do Ghost Ridera

S touto hrou budou hráči bojovat o budoucnost světa a o nesmrtelnou duši v roli plamenného Ghost Ridera.

Vžijí se do role motocyklistického kaskadéra Johnnyho Blazea, kterého kletba nutí proměňovat se za soumraku na Ghost Ridera a jejich úkolem bude porazit démonického Blackhearta v příběhu plném vysokooktanové akce a rychlé jízdy na motorkách.

JAVA hru na motivy snímku Ghost Rider si mohou zákazníci objednat zasláním SMS zprávy ve tvaru JHRA J659 na číslo 999888, přes WAP nebo internet prostřednictvím portálu O2 Active.

Tisková zpráva Telefónica O2 Czech Republic

Témata článku: Operátoři, O2, Active

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3