Televizní a filmové hity na O2 Active

Televizní a filmové hity na O2 Active

 

Společnost Telefónica O2 Czech Republic, přináší prostřednictvím svého informačně-zábavního portálu O2 Active všem fanouškům kultovních seriálů Zoufalé manželky a Ztraceni obsahové služby jako jsou pozadí na telefon, MMS obrázky nebo JAVA hry. Další novinkou je exkluzivní obsah na motivy komiksové adaptace Ghost Rider režiséra Marka Stevena Johnsona, která bude do českých kin uvedena 15. března 2007. Na webovém a wapovém portálu O2 Active naleznou zákazníci nejen JAVA hru, ale i širokou nabídku MMS obrázků, pozadí a zvuků motorek, které je možno nastavit jako vyzváněcí melodii.

Zahrajte si na Zoufalé manželky

S hrou Zoufalé manželky se mohou uživatele zapojit do dění na Wisteria Lane a prožívat výhry i prohry všech hlavních představitelek přímo ve svém mobilním telefonu. Prostřednictvím 24 nových epizod, které na televizní obrazovce nebudou k vidění, se stanou svědky toho, jak nová obyvatelka Wisteria Lane, která si s sebou přiváží svá tajemství, zamíchá osudy známé pětky.

Hru k oblíbenému seriálu Zoufalé manželky si lze objednat jednoduše zasláním SMS zprávy ve tvaru MANZELKY na telefonní číslo 999888, přes WAP nebo internet prostřednictvím portálu O2 Active.

Buďte Ztraceni

Díky JAVA hře Ztraceni budou zákazníci moci prožít neuvěřitelný příběh pasažérů letu 815 v kůži charismatického hrdiny. Pokusí se zachránit životy pasažérů na místě nehody, vybudovat tábor a sžít se s ostatními trosečníky. Budou prozkoumávat džungli a stanou se svědky mnoha nevysvětlitelných fenoménů. Hlavním úkolem hráčů je přežít a pokusit se rozluštit tajemství ostrova.

Hru, na motivy kultovního seriálu Ztraceni, je možné objednat pomocí SMS zprávy ve tvaru ZTRACENI na telefonní číslo 999888, přes WAP nebo internet prostřednictvím portálu O2 Active.

Navíc v období od 1. 3. 2007 do 31. 3. 2007 připravila Telefónica O2 pro všechny fanoušky Ztracených SMS soutěž o atraktivní ceny. Stačí odeslat SMS zprávu se správnou odpovědí na otázku "Jak se jmenuje hlavní hrdina JAVA hry Ztraceni, kterou si můžete stáhnout na ztraceni.O2active.cz?" na telefonní číslo 999 244 a můžete získat jednu z poukázek na nákup v prodejnách Rock Point.

Vžijte se do Ghost Ridera

S touto hrou budou hráči bojovat o budoucnost světa a o nesmrtelnou duši v roli plamenného Ghost Ridera.

Vžijí se do role motocyklistického kaskadéra Johnnyho Blazea, kterého kletba nutí proměňovat se za soumraku na Ghost Ridera a jejich úkolem bude porazit démonického Blackhearta v příběhu plném vysokooktanové akce a rychlé jízdy na motorkách.

JAVA hru na motivy snímku Ghost Rider si mohou zákazníci objednat zasláním SMS zprávy ve tvaru JHRA J659 na číslo 999888, přes WAP nebo internet prostřednictvím portálu O2 Active.

Tisková zpráva Telefónica O2 Czech Republic

Témata článku: Operátoři, O2

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Stoupa 2. 3. 2007 0:23:26
    Bože,Bože.....co tím chtěl básník říci.Na O2Active už jsou ty hry taky...
  • Vodafone 28. 2. 2007 20:17:44
    Bože, Bože --- aby se nám Odva nezbláznilo a MM.cz taky, na live! jsou...
Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 63


komerční sdělení

Komerční sdělení