Televizní program do mobilu zdarma

Slovenská firma SpiritLine uvedla nový javový program pro mobilní telefony, který uživatelům poskytuje přehled televizního vysílání osmi programů na týden dopředu. Aplikace je zdarma, neplatí se ani za prohlížení dat, pouze jednou za týden pár korun mobilnímu operátorovi za stáhnutí nového televizního programu.

Prohlédnout si plánovaný televizní program v mobilu se může často hodit. Jenže zdlouhavé procházení wapových stránek není zrovna pohodlné a navíc za datové přenosy zaplatíte. S javovou aplikací TVtip od SpiritLine si do mobilu jednou týdně stáhnete přehled televizního vysílání na celý týden dopředu. Aplikaci si přitom můžete stáhnout v počítači a do mobilního telefonu přenést prostřednictvím datového kabelu, Bluetooth nebo infraportu.

V nabídce aplikace TVtip je televizní program těchto osmi stanic: Markíza, JOJ, Jednotka, Dvojka, Nova, Prima, ČT1 a ČT2. Aktuální verze programu můžete stahovat ze stránek tv.spiritline.org, případně z wapové verze wap.spiritline.org.

Diskuze (31) Další článek: První informace o nástupci komunikátorů Nokie – bude to bomba!

Témata článku: Zdarma, Program, Televizní program, Mobil, Slovenská firma

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8