Terrence Valeski získal od ministra informatiky ocenění za CDMA

Tisková zpráva:
Cena ministra informatiky udělena počtvrté

Cenu ministra informatiky získal Terrence Valeski za osobní přinos k rozvoji mobilní telekomunikace a spuštění technologie CDMA v České republice.

V průběhu včerejšího slavnostního večera na veletrhu Invex udělil ministr Mlynář v pořadí již čtvrtou Cenu ministra informatiky. Cenu ministra informatiky získal Terrence Valeski, bývalý ředitel společnosti Eurotel, za osobni přínos k rozvoji mobilní telekomunikace a spuštění technologie CDMA v České republice. Ministr informatiky Vladimír Mlynář při udělení ceny zdůraznil, že politikou vlády je podpora trhu vzájemně si konkurujících technologií a vláda proto podporuje rozšiřování technologické nabídky připojení na internet. 

"Terrence Valaski je nejen dobrý manažer, ale také vizionář, který se nebál udělat riskantní rozhodnutí a přijít jako první s myšlenkou spustit v České republice technologii CDMA. Takoví lidé si zaslouží ocenění," řekl při udělení ceny ministr Vladimír Mlynář. Cenu za Terrence Valeskiho, který se slavnostního večera nemohl zúčastnit, z jeho pověření převzal Karel Sperlink, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR a prezident Asociace inovačního podnikaní.

Diskuze (20) Další článek: T-Mobile na Invexu představil Blackberry, MDA III a MDA III Compact

Témata článku: CDMA, Ocenění, Min

Určitě si přečtěte