The Elder Scrolls: Legends šlape na paty Hearthstonu. Nové rozšíření přijde 29. 6.

Karetní hra The Elder Scrolls: Legend se již od svého počátku viditelně vzhlédla v karetní hře Hearthstone, která prakticky dominuje v segmentu online TCG či CCG karet. Situace již ale není až tak jednoznačná, hra z univerza The Elder Scrolls vám nabídne spoustu herních režimů, mj. Arénu či režim jednoho hráče, a denní úkoly, takže se k celé řadě herního obsahu dostanete postupem času samotným hraním bez investování skutečných peněz.

Pro hru se navíc připravuje první rozšiřující sada s názvem Heroes of Skyrim, která má do hry přinést větší počet draků a také známé postavy ze světa Skyrimu. V rámci rozšiřující sady bude k dispozici 150 nových karet a poprvé se v ní objeví i mechanika pokřiků (tzv. Shouts). Draci budou umístěni napříč všemi frakcemi, a řada z nich bude mít i další bonusy, pokud budete mít na hrací ploše ještě nějakého jiného draka.

Očekáváme i další rozšíření režimu jednoho hráče, který bude zřejmě opět zpoplatněn zlaťáky. Rozšíření Heroes of Skyrim bude ve hře dostupné od 29. června.

Zdroj Bethesda

Témata článku: Android, Tablety, Smartphony, Mobilní hry, iOS, Google Play, Update, Zdarma

7 komentářů

Nejnovější komentáře

  • 5h1nj1 16. 6. 2017 10:51:09
    V cem presne to tedy tomu Hearthstone "slape na paty"? V popularite a...
  • bente 13. 6. 2017 15:41:33
    sportovní sázky, velmi kvalitní info, www timesen blogspot cz
  • zogoth 13. 6. 2017 10:47:01
    Klasický Bethesda šlendrián, nespustíte ani na telefonu se Snapdragonem...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení