Tip: Bezplatné tapety a melodie od O2

Mobilní operátor O2 nabízí pro své zákazníky možnost bezplatného stažení vychytávek se svým logem pro mobilní telefon zcela zdarma. Rozhodli jsme se, že pro vás v jedné zprávě shrneme veškerý bezplatný obsah tohoto operátora a to včetně postupu, jak si jej objednat.

Uvítací melodie

Uvítací melodie je vyzvánění, které volající uslyší místo klasického tónu. Měsíční poplatek za využívání služby je 15 Kč. Operátor nabízí dvě bezplatné melodie. V první z nich najdete hudbu z loňské vánoční reklamy operátora a její objednání provedete zasláním textové zprávy ve tvaru DEMO UM 99961. Využít můžete i druhou bezplatnou uvítací melodii, která volajícím přiblíží standardní znělku O2. Její objednávku si zajistíte zprávou s tvarem DEMO UM 99999. Zprávy se odesílají vždy na telefonní číslo 999888.

Reálné zvonění

Znělkou z reklamních spotů operátora můžete nechat vyzvánět i váš mobilní telefon než přijmete hovor. O2 zde rovněž zdarma nabízí dvě varianty zvonění jako v předchozím případě. První z nich je také reklama z loňské vánoční kampaně (DEMO REAL 61) a druhá je opět standardní melodií operátora (DEMO REAL 51). SMS zprávu s objednávkou je zapotřebí odeslat na číslo 999888.

Tapety

Nelíbí se vám vaše stávající tapeta na mobilním telefonu? Zkuste si ji změnit. O2 nabízí tři bezplatné tapety, které sednou snad každému telefonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pro objednávku výše zobrazených tapet odešlete SMS zprávu ve tvaru DEMO POZ 15, DEMO POZ 14 nebo DEMO POZ 13 na telefonní číslo 999888.

Pro fanoušky slovenského O2

Také slovenský O2 nabízí zdarma ke stažení několik svých melodií z televizních spotů. Melodii můžete po uložení v počítači použít také ve svém telefonu jako vyzváněcí tón.

  • Melodie 1 – stahujte zde
  • Melodie 2 – stahujte zde
  • Melodie 3 – stahujte zde
  • Melodie 4 – stahujte zde
Diskuze (3) | Nové funkce i pro starší TomTomy

Témata článku: Operátoři, O2, Melodie, Tip, Tapety

Určitě si přečtěte

Leden u O2: Kdo by nechtěl mobil a náramek Xiaomi za 6 Kč...

Leden u O2: Kdo by nechtěl mobil a náramek Xiaomi za 6 Kč...

** Než začnete lovit drobné, přečtěte si pozorně podmínky akce ** Nebo kupte raději za plnou cenu, operátor v lednu zlevňoval ** Novinkou od Jihokorejců je Samsung Galaxy A8 za 12 995 Kč

6.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 26

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Tomáš Budník skončí, novým generálním ředitelem O2 bude Jindřich Fremuth

Tomáš Budník skončí, novým generálním ředitelem O2 bude Jindřich Fremuth

18.  12.  2017 | Kůžel Filip, tisková zpráva | 7

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2