Tip: Eurotel Data Nonstop pro dva za poloviční cenu

Jste dva a chcete si pořídit neomezený GPRS paušál Data Nonstop u Eurotelu? Pokud ano, můžete platit pouze polovinu z částky 1050 Kč (525 Kč), a to naprosto jednoduchou a oficiální cestou. Stačí si aktivovat Eurotel Data Nonstop a k číslu si nechat vystavit druhou SIM kartu. Měsíční paušál můžete platit napůl. Nevýhodou je to, že v jeden okamžik může být aktivní pouze jedna SIM karta. Pokud se ale dvojice dohodne, že jeden bude připojen k internetu ráno a druhý večer, není v tom žádný problém.

Služba se jmenuje Duo karta, za její vystavení ovšem musíte zaplatit jednorázový aktivační poplatek 500 Kč. Měsíčně pak 75 korun za používání služby. Pakliže si nechcete neustále půjčovat SIM kartu, jeví se toto řešení poměrně zajímavě. A pokud například s kamarádem bydlíte každý na druhé straně ČR, není už potom vůbec co řešit. Jen se musíte domluvit, kdy budete službu využívat.

V souvislosti s představením nových GPRS tarifů T-Mobilu, o kterých jsme podrobně psali zde, bude tato možnost pravděpodobně zajímat i zákazníky T-Mobilu. U něj se tato služba jmenuje Twin karta a ceny jsou následující: aktivace 400 Kč, měsíční poplatek 99 Kč.

Diskuze (59) Další článek: Zisk Českého Telecomu nejnižší za posledních osm let

Témata článku: EU, Data, Tip, Pol, Euro

Určitě si přečtěte