Tip: Eurotel Data Nonstop pro dva za poloviční cenu

Jste dva a chcete si pořídit neomezený GPRS paušál Data Nonstop u Eurotelu? Pokud ano, můžete platit pouze polovinu z částky 1050 Kč (525 Kč), a to naprosto jednoduchou a oficiální cestou. Stačí si aktivovat Eurotel Data Nonstop a k číslu si nechat vystavit druhou SIM kartu. Měsíční paušál můžete platit napůl. Nevýhodou je to, že v jeden okamžik může být aktivní pouze jedna SIM karta. Pokud se ale dvojice dohodne, že jeden bude připojen k internetu ráno a druhý večer, není v tom žádný problém.

Služba se jmenuje Duo karta, za její vystavení ovšem musíte zaplatit jednorázový aktivační poplatek 500 Kč. Měsíčně pak 75 korun za používání služby. Pakliže si nechcete neustále půjčovat SIM kartu, jeví se toto řešení poměrně zajímavě. A pokud například s kamarádem bydlíte každý na druhé straně ČR, není už potom vůbec co řešit. Jen se musíte domluvit, kdy budete službu využívat.

V souvislosti s představením nových GPRS tarifů T-Mobilu, o kterých jsme podrobně psali zde, bude tato možnost pravděpodobně zajímat i zákazníky T-Mobilu. U něj se tato služba jmenuje Twin karta a ceny jsou následující: aktivace 400 Kč, měsíční poplatek 99 Kč.

Témata článku: EU, Tip, Data, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24