Tip: jak ušetřit za Oskarovo MMS Studio

Oskar ve své internetové samoobsluze nabízí službu MMS Studio. Slouží k tvorbě multimediálních zpráv MMS, do studia můžete přeposílat a ukládat své zprávy. Má to však háček: měsíčně za tuto službu musíte platit 42 Kč, a to je poměrně dost, pokud MMS Studio nevyužíváte opravdu aktivně.

Pokud chcete MMS Studio využívat jen občas, vyplatí se, když si ho aktivujete třeba jen na jeden den a po odeslání několika ememesek opět v internetové samoobsluze službu u svého účtu zrušíte. Zaplatíte tím jen poměrnou část, nikoli celý měsíční paušál. A až zase budete chtít poslat MMS, jednoduše službu znovu aktivujete a potom vypnete. Jednodenní hraní s MMS Studiem tak přijde na 1,29 Kč.

A zde je důkaz:

Klepněte pro větší obrázek


Tip: na MobilManii jsme vydali velmi podrobný článek o všech službách Oskara, které se týkají MMS. Nepřehlédněte ani odpovědi na 55 záludných otázek k MMS.
Diskuze (16) Další článek: Tisková zpráva: Eurotel Tandem přináší volání od 1,50 Kč a SMS zprávy od 1 Kč

Témata článku: Oskar, Studio, Tip, MMS


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34