Tip: Nelíbí se vám vzhled portálu O2 Active? Změňte si jej

Jestliže využíváte služeb mobilního operátora O2 a sem tam zavítáte z mobilu na jeho bezplatný portál O2 Active, tak jste si mohli všimnout, že před nedávnem došlo ke změně designu portálu. Ikonky, na které jsme byli zvyklí, vystřídal rozšířený, a na zobrazení náročnější, obsah. Pokud zavítáte do kategorie „Moje O2“, tak tomu můžete učinit přítrž.

Málokdo to ví, a tak jsme se rozhodli, že zveřejníme praktické funkce portálu O2 Active. Začněme oním vzhledem. Veškerá osobní nastavení probíhají v již jmenované rubrice „Moje O2“. Zde si následně vyberte položku „Vzhled“ a pak již záleží na vás, jakému zobrazení portálu dáváte přednost. K mání je stávající rozšířené, klasické ikonové nebo pouze textové, díky jemuž se vám obsah portálu načte nejrychleji.

Nastavením vzhledu to ale nekončí. Při surfování si také můžete vaše oblíbené kategorie z O2 Active ukládat do záložek přímo v portálu. A to stále není všechno. Pod názvem „Historie“ se vám zobrazí veškeré navštívené služby portálu během posledního spojení. V kategorii „Top 10“ zase pro změnu najdete 10 vámi nejpoužívanějších služeb vůbec. A díky „Seznamu předplacených služeb“ snadno zjistíte, jaké ty balíčky máte na portálu O2 Active vlastně aktivní.

Témata článku: Operátoři, O2, Osobní nastavení, Tip, Vzhled, Port, Active

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14