Tip: Nelíbí se vám vzhled portálu O2 Active? Změňte si jej

Jestliže využíváte služeb mobilního operátora O2 a sem tam zavítáte z mobilu na jeho bezplatný portál O2 Active, tak jste si mohli všimnout, že před nedávnem došlo ke změně designu portálu. Ikonky, na které jsme byli zvyklí, vystřídal rozšířený, a na zobrazení náročnější, obsah. Pokud zavítáte do kategorie „Moje O2“, tak tomu můžete učinit přítrž.

Málokdo to ví, a tak jsme se rozhodli, že zveřejníme praktické funkce portálu O2 Active. Začněme oním vzhledem. Veškerá osobní nastavení probíhají v již jmenované rubrice „Moje O2“. Zde si následně vyberte položku „Vzhled“ a pak již záleží na vás, jakému zobrazení portálu dáváte přednost. K mání je stávající rozšířené, klasické ikonové nebo pouze textové, díky jemuž se vám obsah portálu načte nejrychleji.

Nastavením vzhledu to ale nekončí. Při surfování si také můžete vaše oblíbené kategorie z O2 Active ukládat do záložek přímo v portálu. A to stále není všechno. Pod názvem „Historie“ se vám zobrazí veškeré navštívené služby portálu během posledního spojení. V kategorii „Top 10“ zase pro změnu najdete 10 vámi nejpoužívanějších služeb vůbec. A díky „Seznamu předplacených služeb“ snadno zjistíte, jaké ty balíčky máte na portálu O2 Active vlastně aktivní.

Diskuze (11) Další článek: LG KB770: širokoúhlá TV v mobilu na vlastní oči

Témata článku: Operátoři, O2, Osobní nastavení, Portál, Active, Port, Tip, Vzhled

Určitě si přečtěte