TIP: Tato mapa prozradí Wi-Fi hesla na letištích po celém světě

Také chcete být hned po přistání online? WiFox je interaktivní mapa, která po kliknutí na letiště (zhruba sto z celého světa) nabídne informace o dostupných Wi-Fi sítích. A to i offline (pochopitelně). Můžete namítat, že většina letišť nabízí i bezplatné připojení, o jeho kvalitách však víme své. V mapě tak často naleznete i přístupy na zaheslované Wi-Fi sítě, které jsou určeny třeba jen pro letenky vyšších cenových kategorií, VIP nebo pro zaměstnance určité letecké společnosti.

Mapa je pravidelně aktualizována novými hesly a u jednotlivých letišť nabídne i informace o intenzitě signálu. Prakticky vám doslova řekne, kam si máte na letišti sednout, abyste měli nejlepší signál. A pokud na letišti zjistíte změnu hesla, můžete jej přímo z aplikace odeslat autorovi.

Aplikace stojí 60 Kč a je dostupná pro Android i Apple iOS.

Wi-Fi ve vlaku: Odpovídají už služby 21. století, nebo jsme stále v devadesátkách?

Diskuze (3) Další článek: Huawei dnes představí novou vlajkovou loď. Nebo hned několik. Sledujte s námi

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Pro turisty a cyklisty, Zajímavosti, Tipy a triky, iOS, Wi-Fi, Heslo, Aplikace, Bezplatné připojení, Mapa, Nové heslo, Tip, Nejlepší signál, Let, Wi-fi sítí, Dostupná wi-fi, Svět, Apple IOS, Letiště, Interaktivní mapa, Celý svět, Signál

Určitě si přečtěte