Tip: Ušetřete poplatek za změnu Twist tarifu

Pokud jste předplacenými zákazníky T-Mobilu a využíváte jeden z Twist tarifů, možná víte, že první změna tarifu je zdarma a každá další je účtována poplatkem 113 korun. Tomuto poplatku se ale dá vyhnout, nedávno se tento trik znovu objevil v našem diskusním fóru. Pokud jste o zlepšováku zatím neslyšeli, čtěte dál.

Twist nabízí pět předplacených tarifů: Twist Start, Twist ProSMS, Twist Maxi, Twist Mých5 a Twist Týden. Poslední jmenovaný je tarif s týdenním poplatkem 19 Kč, který se při aktivaci odepisuje z vašeho kreditu. A právě díky tomuto tarifu právě můžete ušetřit 113 korun za změnu.

Jestliže jste již vyčerpali první bezplatnou změnu, změňte svůj tarif nejprve na Twist Týden. Změna na tento tarif je vždy zdarma, pouze vám bude odečten uvedený týdenní poplatek. Z Twist Týden je změna na jiný tarif vždy zdarma.

Jediná výjimka platí u speciálního tarifu Twist Mých5, který umožňuje výhodnější volání a posílání zpráv na pět vybraných čísel. Pokud si nekoupíte SIM kartu přímo s tímto tarifem, přestup na tento tarif je účtován vždy částkou 113 korun, nelze uplatnit změnu zdarma. Podmínky pro změnu Twist tarifů najdete zde.

Diskuze (6) Další článek: Sony Ericsson chystá další Xperii. iPhone, třes se!

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Poplatek, Tip, Tarif

Určitě si přečtěte