Tip: Ušetřete poplatek za změnu Twist tarifu

Pokud jste předplacenými zákazníky T-Mobilu a využíváte jeden z Twist tarifů, možná víte, že první změna tarifu je zdarma a každá další je účtována poplatkem 113 korun. Tomuto poplatku se ale dá vyhnout, nedávno se tento trik znovu objevil v našem diskusním fóru. Pokud jste o zlepšováku zatím neslyšeli, čtěte dál.

Twist nabízí pět předplacených tarifů: Twist Start, Twist ProSMS, Twist Maxi, Twist Mých5 a Twist Týden. Poslední jmenovaný je tarif s týdenním poplatkem 19 Kč, který se při aktivaci odepisuje z vašeho kreditu. A právě díky tomuto tarifu právě můžete ušetřit 113 korun za změnu.

Jestliže jste již vyčerpali první bezplatnou změnu, změňte svůj tarif nejprve na Twist Týden. Změna na tento tarif je vždy zdarma, pouze vám bude odečten uvedený týdenní poplatek. Z Twist Týden je změna na jiný tarif vždy zdarma.

Jediná výjimka platí u speciálního tarifu Twist Mých5, který umožňuje výhodnější volání a posílání zpráv na pět vybraných čísel. Pokud si nekoupíte SIM kartu přímo s tímto tarifem, přestup na tento tarif je účtován vždy částkou 113 korun, nelze uplatnit změnu zdarma. Podmínky pro změnu Twist tarifů najdete zde.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Poplatek, Tarif, Tip

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34