To nej z české tvorby: Mobilní aplikace roku 2012 zná své vítěze

To nej z české tvorby: Mobilní aplikace roku 2012 zná své vítěze

Anketa Mobilní aplikace roku 2012 zná své vítěze. Cílem ankety je najít nejen nejpopulárnější, ale také nápadité a inovativní, byť méně známé aplikace pro mobilní telefony v různých kategoriích, upozornit na ně a podpořit tak české vývojáře.

Z nominační fáze, která probíhala od 12. března do 10. dubna, vzešlo 184 finalistů z řad českých a slovenských aplikací. Odborná porota, složená z členů programového boardu Communication Wednesday a vybraných expertů z oblasti telekomunikací a internetu, je následně rozřadila do deseti kategorií. Internetová veřejnost pak svýmhlasování od 23. dubna do 23. května rozhodovala, kdo získá ocenění v každé z kategorií. Do hlasování se zapojilo téměř 5 000 uživatelů internetu.

Klepněte pro větší obrázek

Největší počet hlasů z řad veřejnosti napříč všemi kategoriemi získala aplikace Mapy.cz z dílny Seznam.cz, a stala se tak Mobilní aplikací roku 2012. V průběhu slavnostního vyhlášení bylo značkou ExperienceU uděleno speciální ocenění pro aplikaci přinášející nejlepší uživatelský prožitek. Nejlepší UX aplikací roku se staly Jízdní řády pro iDnes.cz. V seznamu výsledků si všimněte také aplikace Wifileaks, za kterou stojí náš kolega Jakub Čížek.

Kompletní přehled výsledků:

 

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Mobilní aplikace

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Kocour007 14. 6. 2012 22:32:36
    Mapy.cz před Locusem? V kterém vesmíru? A mezi tím slovenská app. Zbytek...
  • Petr Novák 14. 6. 2012 18:19:01
    Vůbec se mi nelíbí vítězství přemalovaného Pubtranu od Mafry. Tato...
  • Fanda74 14. 6. 2012 12:28:05
    V kategorii hry a zábava mě chybí “Machinárium“.
Určitě si přečtěte

Jak snadno nahrávat telefonické hovory

Jak snadno nahrávat telefonické hovory

** Některé mobily umí nahrát hovor už v základu. Stačí stisknout button ** Co dělat, když takový mobil nemáte? ** Pomoc je jednoduchá, stačí stáhnout aplikaci ACR

Včera | Kůžel Filip | 38


komerční sdělení

Komerční sdělení