TomTom na IFA: Žádný hardware, zato nové funkce, které vás nechají omládnout

Na loňské IFA měl TomTom obří tiskovku s haldou novinek. Letos se nekonalo nic, nový hardware chybí, zato jsme se dočkali zásadního updatu a tří nových funkcí pro stávající zařízení.

První se jmenuje Fitness Age a vyjadřuje stav vašeho těla na základě fitness veličin a vašich výkonů. Srovnává hodnoty VO2 max (hodnota maximálního objemu kyslíku, který je jedinec schopný využít) s ostatními lidmi stejného věku a pohlaví. Na základě „fitness věku“ dostáváte Fitness Points – body za každý sportovní výkon a když dostanete třikrát do týdne 500 bodů, váš fitness věk se sníží. Poslední nová funkce se jmenuje Personalized Workouts a jde o návrhy pro úpravu vašich dalších běhů či jízd na kole.

Jak novinky vypadají v akci:

Sportovní hodinky TomTom také dostanou notifikace ze smartphonu a automatickou pauzu, když se při běhu/jízdě na delší dobu zastavíte. Update by se měl do hodinek dostat hned v průběhu září.

Váš názor Další článek: Jen tento víkend. Vodafone má slevy na Galaxy S8. Tři tisíce pro každého, až 7 000 Kč za podpis

Témata článku: Chytré hodinky, Pro turisty a cyklisty, TomTom, Update, Hodinky, Sport, IFA, Hardware, Tom, Aprílový vtípek, Zásadní update, Nová funkce, Automatická pauza, Sportovní hodinky, Věk, Funkce, Vaš, Sportovní výkon, Maximální objem, Dlouhá doba, Nov, Kyslík, Runner, Nový hardware


Určitě si přečtěte

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 23

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125