TomTom na IFA: Žádný hardware, zato nové funkce, které vás nechají omládnout

Na loňské IFA měl TomTom obří tiskovku s haldou novinek. Letos se nekonalo nic, nový hardware chybí, zato jsme se dočkali zásadního updatu a tří nových funkcí pro stávající zařízení.

První se jmenuje Fitness Age a vyjadřuje stav vašeho těla na základě fitness veličin a vašich výkonů. Srovnává hodnoty VO2 max (hodnota maximálního objemu kyslíku, který je jedinec schopný využít) s ostatními lidmi stejného věku a pohlaví. Na základě „fitness věku“ dostáváte Fitness Points – body za každý sportovní výkon a když dostanete třikrát do týdne 500 bodů, váš fitness věk se sníží. Poslední nová funkce se jmenuje Personalized Workouts a jde o návrhy pro úpravu vašich dalších běhů či jízd na kole.

Jak novinky vypadají v akci:

Sportovní hodinky TomTom také dostanou notifikace ze smartphonu a automatickou pauzu, když se při běhu/jízdě na delší dobu zastavíte. Update by se měl do hodinek dostat hned v průběhu září.

Váš názor Další článek: Jen tento víkend. Vodafone má slevy na Galaxy S8. Tři tisíce pro každého, až 7 000 Kč za podpis

Témata článku: Chytré hodinky, Pro turisty a cyklisty, TomTom, IFA, Hodinky, Hardware, Update, Sport, Runner, Aprílový vtípek, Maximální objem, Sportovní hodinky, Automatická pauza, Věk, Sportovní výkon, Funkce, Nový hardware, Zásadní update, Dlouhá doba, Tom, Nová funkce

Určitě si přečtěte