Top model PDA od Asusu ponese znak Lamborghini

Významný výrobce počítačů, notebooků, síťové techniky i mobilní elektroniky Asus rozšířil licenci na používání názvu známé italské automobilky Lamborghini a bude ji používat kromě nejvyšší řady notebooků i pro PDA. První mobil ZX1 Lamborghini by se měl poprvé na veřejnosti objevit v průběhu března, očekáváme jeho oficiální představení na veletrhu CeBIT.

Klepněte pro větší obrázek 
Ke špičkovému notebooku VX1 Lamborghini přibude bratříček v podobě PDA ZX1

Obrázky ZX1 se zatím na web ještě nedostaly, základní specifikace už jsou ale známy. Dominovat přístroji bude multidotykový displej podobný, jaký používá iPhone nebo HTC na přístrojích Touch. Vzhled ZX1 Lamborghini bude sladěn do barev automobilky, dočkáme se tedy nejspíš černého a kontrastního žlutého provedení.

Nový mobilní Asus bude vybaven tím nejlepším, co dnes můžeme mezi PDA najít: 520 MHz procesor od Qualcommu, 128 MB RAM, VGA displej, GPS, Wi-Fi a Bluetooth. Očekává se, že zařízení bude pracovat se systémem Windows Mobile 6.1. Vybavený komunikátor se zlatým býkem v logu by měl do Evropy přicválat v letních měsících, cena se vyšplhá v přepočtu ke 20 tisícům korun.

Diskuze (4) Další článek: O2 výprodej: Samsung X680 za 1 995 Kč

Témata článku: Asus, Apple iPhone 4GB, Znak, Model, Významný výrobce, PDA, Top model

Určitě si přečtěte