Toshiba TS921: nové 3G véčko pro Vodafone

Také společnost Toshiba se rozhodla rozšířit svůj široký sortiment elektronických výrobků o mobilní telefony. A hned se svým prvním modelem určeným pro sítě třetí generace může slavit úspěch, protože jej do své nabídky zařadil německý operátor Vodafone. A pokud zde bude mít úspěch, objeví se určitě i v dalších zemích, kde tento operátor působí (nezapomeňte, že už se nás to také týká).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Toshiba TS921

Elegantní zaoblené véčko s označením TS921 je vybaveno dvěma barevnými displeji, přičemž ten hlavní dokáže zobrazit 262 tisíc barev při rozlišení 240 × 320 bodů. K dispozici je fotoaparát s rozlišením 1,92 MPx a kamera nad displejem pro videohovory. Vnitřní paměť pojme 32 MB dat, nechybí ani slot pro paměťové karty typu SD. Ten se bude hodit, protože v nabídce samozřejmě nechybí MP3 přehrávač. Bluetooth je již nezbytným standardem. Telefon pracuje v sítích GSM (900/1800/1900 MHz) a WCDMA.

Diskuze (8) Další článek: Sony Ericsson W550i: oranžová hudba letí (první pohled)

Témata článku: Toshiba, Véčko, 3G, Široký sortiment, Vodafone, Voda

Určitě si přečtěte