Toto jsou první fotky LG G Pad X2 8.0 Plus včetně přídavného „stojánku“ Plus Pack

Americký operátor T-Mobile brzy uvede do prodeje nový tablet od jihokorejského LG, který ponese název LG G Pad X2 8.0 Plus. Americký operátor si nepohlídal únik specifikací a fotografií, které s předstihem zveřejnil na stránkách své podpory.

Tablet bude osazen 8" displejem s rozlišením 1 920 × 1 200 pix, a bude poháněn zatím neznámým osmijádrem o taktu 1,4 GHz. Operační paměť má být 2GB, interní 32GB úložiště si rozšíříte microSD kartami. 5Mpix fotoaparát na zadní straně doplňuje selfie kamerka s identickým rozlišením, tablet poběží na Androidu 7.0 Nougat.

To, co je u něj nejzajímavější, je však dostupné příslušenství, resp. „stojánek“ G Pad Plus Pack, který navíc poslouží jako powerbanka o kapacitě 4 400mAh a nabídne i dodatečné USB konektory pro připojení periferií a dvojici reproduktorů. Cena a dostupnost tabletu zatím oznámena nebyla, ovšem z úniku specifikací a fotografií je zřejmé, že by představení tabletu mělo již brzy následovat.

Jaký bude mobilní podzim? Nastane vzájemný souboj jihokorejců?

Zdroj T-Mobile.us via Tmonews

Diskuze (2) Další článek: Samsung ke Galaxy Note 8 zřejmě zdarma přibalí průhledný ochranný kryt

Témata článku: LG, Android, Tablety, Ostatní, Spekulace, Příslušenství, Operační paměť, Reproduktory, MicroUSB, Specifikace, Powerbanky, Obaly a pouzdra, Rána, Vzájemný souboj, Pad, Karta MicroSD, Plus, Tvrdá rána, Fotka, Identické rozlišení, USB, Zadní strana, Nový tablet, Pack, Americký operátor


Určitě si přečtěte