Tři květnové novinky T-Mobilu

T-Mobile právě zveřejnil novinky pro měsíc květen.

Ceny s novou DPH

Od května se mění základní sazba daně z přidané hodnoty z 22 na 19 %. T-Mobile proto k 1. květnu upravuje koncové ceny svých služeb a podobně jako ostatní operátoři (viz dnešní článek) vyúčtuje v květnu služby s nižší sazbou, přestože byly spotřebovány už v dubnu, kdy platila vyšší DPH.

Hodnocení: Když zapomeneme, že ještě loni jsme za telefonování platili DPH 5 %, je snížení daně o tři procenta příjemné.

Prodloužení výhodného víkendového volání

Už v březnu začala akce, v jejímž rámci lze s předplacenkou Twist Extra volat levněji; konkrétně za korunu za minutu o víkendech a svátcích ve vlastní síti. Více jsme o této nabídce psali v tomto článku. Nabídka měla původně platit jen do konce dubna, T-Mobile ji ale prodloužil až do konce srpna tohoto roku. S tarifem Twist Extra a věrnostním programem Twist Bonus (viz další článek) lze dosáhnout víkendové sazby padesát haléřů za minutu.

Hodnocení: nejlepší nabídka ze všech.

Plakát jako upoutávka na uvítací tón

Vzhledem k obnovené kampani se zdá, že služba uvítací tóny (viz velký článek) se uživatelům zatím ještě úplně nedostala pod kůži. T-Mobile se ji snaží zpropagovat dalšími službami a nabízí plakáty. O co jde? Na stránkách www.uvitacitony.cz si ke své volbě vytvoříte vlastní plakát - vyberete fotografii některého z interpretů, upravíte grafickou podobu a výsledek pošlete přátelům jako pozvánku, aby zavolali.

Hodnocení: někdo tuto službu možná využije.

Diskuze (12) Další článek: Distributor GSMobil mění své jméno

Témata článku: Nov, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 11 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 56

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137