Tři květnové novinky T-Mobilu

Tři květnové novinky T-Mobilu

T-Mobile právě zveřejnil novinky pro měsíc květen.

Ceny s novou DPH

Od května se mění základní sazba daně z přidané hodnoty z 22 na 19 %. T-Mobile proto k 1. květnu upravuje koncové ceny svých služeb a podobně jako ostatní operátoři (viz dnešní článek) vyúčtuje v květnu služby s nižší sazbou, přestože byly spotřebovány už v dubnu, kdy platila vyšší DPH.

Hodnocení: Když zapomeneme, že ještě loni jsme za telefonování platili DPH 5 %, je snížení daně o tři procenta příjemné.

Prodloužení výhodného víkendového volání

Už v březnu začala akce, v jejímž rámci lze s předplacenkou Twist Extra volat levněji; konkrétně za korunu za minutu o víkendech a svátcích ve vlastní síti. Více jsme o této nabídce psali v tomto článku. Nabídka měla původně platit jen do konce dubna, T-Mobile ji ale prodloužil až do konce srpna tohoto roku. S tarifem Twist Extra a věrnostním programem Twist Bonus (viz další článek) lze dosáhnout víkendové sazby padesát haléřů za minutu.

Hodnocení: nejlepší nabídka ze všech.

Plakát jako upoutávka na uvítací tón

Vzhledem k obnovené kampani se zdá, že služba uvítací tóny (viz velký článek) se uživatelům zatím ještě úplně nedostala pod kůži. T-Mobile se ji snaží zpropagovat dalšími službami a nabízí plakáty. O co jde? Na stránkách www.uvitacitony.cz si ke své volbě vytvoříte vlastní plakát - vyberete fotografii některého z interpretů, upravíte grafickou podobu a výsledek pošlete přátelům jako pozvánku, aby zavolali.

Hodnocení: někdo tuto službu možná využije.

12 komentářů

Nejnovější komentáře

 • MiKy 30. 4. 2004 16:06:13

  Ještě lepší by bylo možnost posílat plakáty přes MMS...

 • Hyperboloid 29. 4. 2004 20:02:05
  uvitacitony.cz: Co takhle rozsirit nabidku tech plakatu? Je tam zalostne...
 • radim 29. 4. 2004 8:45:05

  Je to časově omezené a ještě jen o fikendu.
  Já volám za 30 haléřů...


komerční sdělení

Komerční sdělení