Tři nová bluetoothová sluchátka Nokia: něco pro pány

Bluetoothová sluchátka jsou „in“ a Nokia proto neváhala a připravila další tři kousky. U všech vsadila na futuristický design a elegantní kombinaci černé a stříbrné barvy.

Klepněte pro větší obrázek 
Nokia BH-900 • Nokia BH-800 • Nokia BH-200

Nokia BH-800

Miniaturní sluchátko vážící pouze 9 gramů za uchem snad ani neucítíme. Jen aby tam dobře drželo, protože tenká spona příliš pevně nepůsobí. Výrobce slibuje výdrž až šest hodin při hovoru a 160 hodin v pohotovostním režimu. Sluchátko je prvním z produktů Nokia, které pracuje s Bluetooth verze 2.0. Nabízet se bude v černé a bílé barvě, cena by se měla pohybovat kolem čtyř tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nokia BH-900

Toto sluchátko nabídne pevnější úchyt, i když je trochu netradiční. Známe ho však už ze stávajícího modelu HS-26W. Váží 18 gramů a na jedno nabití vydrží při hovoru osm hodin a v pohotovostním režimu 180 hodin. Jak ukazuje jeden z obrázků, střední chromovaná část s mikrofonem je výsuvná a umožňuje tak přiblížení mikrofonu blíž k ústům. Cena by se měla vejít do tří tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nokia BH-200

Nejlevnější z nových modelů má konstrukci podobnou s BH-900, ale už nevypadá tak honosně. Váha je 14 gramů, výdrž pět a půl hodiny při hovoru a 150 hodin v pohotovosti. Předpokládaná cena kolem 1500 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nepřehlédněte: nová bluetoothová sluchátka představila také Motorola

Diskuze (9) Další článek: Evoluce u Sony Ericssonu: T630, K700i a K750i pod zubem času

Témata článku: Nokia, Sluchátka, BLU

Určitě si přečtěte