Tři nové hudební mobily od Motoroly

Motorola včera na festivalu M3, který se konal ve floridském Miami, představila tři mobilní telefony, které lze použít jako přehrávač hudby. Ani jeden z nich bohužel není určen pro Evropu a ani jeden nemá funkci pro komunikaci s obchodem iTunes.

Motorola a Apple se stále nějak nemohou dohodnout. Už se zdálo být jisté, že první model bude uveden začátkem března a Motorola dokonce na svém cebitovém stánku měla koutek s počítači Apple a prezentací iTunes. Když jsem se však ptal obsluhy, jaký to má smysl, když žádný telefon tuto službu nepodporuje, nedočkal jsem se rozumné odpovědi. Podle mého názoru bylo uvedení první vlaštovky zrušeno jen pár dnů před tím, kdy se už nic nedalo dělat.

Ale zpět k novým Motorolám. Zatím jsem nikde nenašel fotografie ve větším rozlišení, takže se musíme spokojit s menšími náhledy.

Motorola E725

Mobil je určen pro americké sítě CDMA. Pro výstup zvuku je připraven plnohodnotný jack, takže lze připojit běžná sluchátka. V telefonu je vestavěný MP3 přehrávač, rádio a dokonce vysílač FM signálu, aby bylo možné hudbu poslouchat nahlas prostřednictvím blízkého radiopřijímače. Trochu práce zastanou i dva vestavěné hlasité reproduktory, zvuk upraví pětipásmový ekvalizér. Vnitřní paměť 40 MB lze rozšířit prostřednictvím paměťových karet miniSD až na 2 GB.

Klepněte pro větší obrázek
Motorola E725

Motorole E680i

Tento mobilní telefon se bude prodávat v Asii. Je to vylepšená varianta linuxového smartphonu E680. Opět obsahuje přehrávač MP3 a rádio. Podle vyjádření v tiskové zprávě se ale zdá, že jedinou možností přenosu zvuku je Bluetooth, ideálně ve spojení s firemními sluchátky Motorola HT820.

Klepněte pro větší obrázek
Motorola E680i

Motorola E685

Telefon je určen pro čínské trhy a podle popisu jde o stylový vysouvací model. Obrázek ale zatím bohužel nemůžeme nabídnout. Opět obsahuje MP3 přehrávač a sluchátka se dají připojit přes konektor jack.

Diskuze (1) Další článek: Důkaz: jak Eurotel zpomaluje CDMA

Témata článku: Motorola, Mobil, Motor

Určitě si přečtěte