Tři nové Motoroly: Linux, Wi-Fi a čtení zpráv

Tři nové Motoroly: Linux, Wi-Fi a čtení zpráv

Včera měla Motorola velký den. Na prezentační akci představila nový, ultratenký komunikátor Motorola Q a pak ještě další tři telefony – vysouvací model A732, véčko A728 s dotykovým displejem a nadupaný model A910.

Motorola A732

Telefon s vysouvací konstrukcí, určený pro sítě GSM (třípásmový). Klasická klávesnice je vybavena snímači, které umožňují psaní znaků prstem na ploše klávesnice. Ve výbavě dále najdeme Bluetooth, slot pro paměťové karty TransFlash, přehrávač MP3, VGA fotoaparát a funkci pro hlasité přečítání doručených zpráv. Do prodeje přijde ve třetím čtvrtletí, zatím ale nevíme, na které trhy.

Klepněte pro větší obrázek 
Motorola A732

Motorola A728

Velký dotykový displej je schován pod odklápěcím krytem, který z tohoto telefonu dělá véčko. V krytu je průhledové okénko, které umožní čtení základních údajů i v zavřeném stavu. Softwarový základ je postaven na operačním systému Linux skombinovaným s Javou. Nechybí fotoaparát, podpora MP3, e-mail, synchronizace. Telefon je určen pouze pro čínský trh, kde se začne brzy nabízet.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Motorola A728

Motorola A910

Nové véčko s označením A910 už jsme přeci někde viděli. Vypadá úplně stejně jako nedávno představená Motorola E895. Do již tak bohaté výbavy však ještě přibyla podpora bezdrátových datových sítí Wi-Fi. Jiný rozdíl jsme nenašli – megapixelový fotoaparát, slot pro karty TransFlash nebo Bluetooth zůstávají zachovány, stejně jako linuxový základ softwaru. Na trhy přijde novinka začátkem příštího roku, opět ale zatím nevíme, které to budou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Motorola A910

Témata článku: Motorola, Wi-Fi

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Milan 27. 7. 2005 11:05:13
    Mam 9500. Jeho Wi-Fi som vsak vyuzil minimalne. Na prenos mailov ci...
  • David2005 27. 7. 2005 9:38:10
    jsem zvedavej jak moc to zmrsili.Ale co konecne prvni phone s wi-fi od...
Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tabletů, které udělají největší radost pod stromečkem

Vybrali jsme 11 tabletů, které udělají největší radost pod stromečkem

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 11 nejlepších napříč cenovým spektrem ** Cena použitelných modelů začíná na dvou tisících

29.  11.  2016 | Láska Jan | 23


komerční sdělení

Komerční sdělení