Troje nové bluetoothové hodinky od Sony Ericssonu

Troje nové bluetoothové hodinky od Sony Ericssonu

Sony Ericsson má dnes velký den. Představí několik telefonů v čele s pětimegapixelovým fotomobilem. Mezi novinkami jsou také bluetoothové hodinky MBW-150. Budou nabízeny ve třech verzích – klasické, hudební a manažerské. Základ je stejný – klasické ručičkové hodinky na ciferníku doplněné o OLED displej. Klasické mají nenápadný design s černým ciferníkem a koženým páskem, hudební se hodí k telefonům z řady Walkman a kovové provedení pro manažery přináší trochu luxusnější pojetí designu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klasické • hudební • manažerské

Prezentaci k novým hodinkám si můžete prohlédnout zde. Funkcionalita bude podobná jako u hodinek MBW-100, které jsou již delší dobu v prodeji. Na displeji si přečtete jméno volajícího nebo hodinkami můžete ovládat hudební přehrávač. Očekáváme, že nové hodinky přinesou především subtilnější konstrukci a nějakou tu funkci navíc.

Podrobná technická specifikace by měla být zveřejněna za pár minut.

Témata článku: Sony, Smartphony, Příslušenství, Hodinky, Ericsson, BLU

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

Dnes | Měchura Milan | 2

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 72