Twist Bonus: každá pátá textovka zdarma

Stálé zákazníky s předplacenými kartami Twist odměňuje T-Mobile prostřednictvím programu Twist bonus. Jedná se o věrnostní program, který funguje na jednoduchém principu. Stačí si během 30 dnů dobít předplacenou kartu Twist určitou částkou a následujících 30 dní můžete využívat nabízenou výhodu.

Pokud chcete této služby využívat, musíte se zaregistrovat na telefonním čísle 4603 (z T-Mobilu zdarma). Den po aktivaci věrnostního programu vám začíná 30 denní, tzv. zkušební období. Částky, kterými si během této doby dobijete Twist kredit, se načítají na váš věrnostní účet. Pokud na konci zkušebního období dosáhne částka na vašem věrnostním účtu potřebné výše (uvedené v tabulce níže), bude váš Twist tarif automaticky změněn na svou zvýhodněnou věrnostní variantu. Pokud jí nedosáhne, začíná vám nové zkušební období. 

Stáří Twist karty

Potřebná výše věrnostního účtu

do 6 měsíců

600 Kč

6 měsíců až 1 rok

400 Kč

1 rok až 2 roky

300 Kč

více než 2 roky

250 Kč

Jakmile skončí vaše zkušební období a budete mít na svém věrnostním účtu dostatečnou částku, začne vám období čerpání výhod. Pokud potřebné částky nedosáhnete, začne vám nové zkušební období. V obou případech bude váš věrnostní účet vynulován (nikoli kredit!), takže budete začínat pěkně od začátku. Na svůj věrnostní účet můžete střádat i v období čerpání výhod.

Nabídka výhod se může lišit podle Twist tarifu, který máte aktivován, a mění se každého půl roku. A právě dnes dochází ke změně nabídky. Pro všechny Twist tarify je stejná a nabízí 25% slevu na SMS zprávy zasílané v rámci sítě T-Mobile. Nahrazuje tím víkendové volání se slevou 50%, které bylo v nabídce do 31.8.

Více informací o programu Twist Bonus naleznete na stránkách T-Mobile.

Diskuze (51) Další článek: Polopatě: nový partnerský program T-Mobile Relax Partner

Témata článku: Twist, Zdarma, Bonus, Textovka, Text

Určitě si přečtěte