Twist Bonus: Stávající odměna potřetí prodloužena

Vypadá to, jako by T-Mobile nevěděl, co za odměnu dát svým předplaceným zákazníkům, kteří jsou zaregistrováni ve věrnostním programu Twist Bonus. Stávající odměna byla totiž už potřetí prodloužena. Stálicí zůstavají textové zprávy do vlastní sítě za sníženou cenu, a to každé dopoledne od 6 do 12 hodin. V tuto dobu je sazba stanovena na 0,50 Kč za jednu SMS. Nejdříve tato akce měla trvat do konce září, následně byla prodloužena o dva měsíce a teď můžete využívat levnějších SMS až do konce tohoto roku.

Běžná obměna bonusů v předchozích případech následovala přibližně každých 6 měsíců. Je tedy záhadou, zda textovky za padesátník jsou lákavým bonusem pro zákazníky, anebo naopak výhodou pro operátora, z důvodu nízkého počtu odeslaných zpráv v dopoledních hodinách.

Textové zprávy za padesát haléřů lze odesílat z běžného mobilního telefonu v síti T-Mobile, ale také z portálu t-zones, stačí pouze provést jednoduchou registraci a každý kalendářní měsíc dobít kredit v určité minimální výši.

Stáří vaší SIM Twist kartyVýše měsíčního dobitého kreditu
Do 6-ti měsíců600 Kč
6 měsíců až 1 rok400 Kč
1 až 2 roky300 Kč
2 a více let250 Kč

Registrace probíhá prostřednictvím bezplatného telefonního čísla 4606 a systém věrnostního programu je naprosto snadný. Stačí daný měsíc dobít kredit ve výši podle doby, kterou svou předplacenou SIM kartu používáte a následující měsíc můžete odměnu začít automaticky využívat. Každý měsíc se tento princip opakuje.

Diskuze (17) Další článek: Nokia N81 8GB: zatočte s nudou! (velký test)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Bonus, ODM, Pot, Odměna

Určitě si přečtěte