Twist Bonus: textovky stále za padesátník

T-Mobile zřejmě nemá rád změny, a tak byla již počtvrté prodloužena odměna ve věrnostním programu pro předplacené zákazníky, který nese název Twist Bonus.

Aktuální odměnou stále zůstávají textové zprávy do vlastní sítě za padesát haléřů. Tato snížená cena platí každé dopoledne mezi 6. a 12. hodinou. Zprávy za zvýhodněnou cenu lze odesílat běžně z mobilního telefonu či z portálu t-zones.

Věrnostní program Twist Bonus funguje na jednoduchém principu. Nutností je registrace, jež probíhá na bezplatném čísle 4606. Poté je již získání odměny pouze na vás. Stačí jen v aktuálním měsíci dobít svou SIM kartu určitou minimální částkou a následující měsíc můžete využívat danou odměnu, která se běžně obměňovala každých šest měsíců. Tento princip se poté opakuje každý měsíc a to až do doby, než se z programu odhlásíte (deaktivaci lze provést na stejném telefonním čísle). Čím déle svou SIM kartu využíváte, tím méně musíte každý měsíc dobít.

Stáří vaší  Twist kartyMin. výše měsíčního kreditu pro dobití
Do 6-ti měsíců600 Kč
6 měsíců až 1 rok400 Kč
1 až 2 roky300 Kč
2 a více let250 Kč
Předplacený kredit lze dobíjet několika způsoby, jejichž přehled najdete zde.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Bonus, Text, Pad, Snížená cena, Předplacený kredit

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14