Twist Bonus: víkendová a noční volání za 1 Kč/min

T-Mobile od 1. dubna 2006 přinese novou výhodu zákazníkům zapojeným do věrnostního programu Twist Bonus. O víkendech a jinak každý den od devíti večer do devíti ráno bude možné volat za zvýhodněnou sazbu 1 Kč/min. Samozřejmě ale jen ve vlastní síti. Výhoda potrvá až do konce září.

Princip služby Twist Bonus je jednoduchý. Stačí si během 30 dnů dobít předplacenou kartu Twist určitou částkou a následujících 30 dní můžete využívat nabízenou výhodu. V současné době je to posílání každé druhé SMS zprávy zdarma.

Pokud chcete této služby využívat, musíte se zaregistrovat na telefonním čísle 4603 (z T-Mobilu zdarma). Den po aktivaci věrnostního programu vám začíná 30denní, tzv. zkušební období. Částky, kterými si během této doby dobijete Twist kredit, se načítají na váš věrnostní účet. Pokud na konci zkušebního období dosáhne částka na vašem věrnostním účtu potřebné výše (uvedené v tabulce níže), bude váš Twist tarif automaticky změněn na svou zvýhodněnou věrnostní variantu. Pokud jí nedosáhne, začíná vám nové zkušební období. 

Stáří Twist karty

Potřebná výše věrnostního účtu

do 6 měsíců

600 Kč

6 měsíců až 1 rok

400 Kč

1 rok až 2 roky

300 Kč

více než 2 roky

250 Kč

Jakmile skončí vaše zkušební období a budete mít na svém věrnostním účtu dostatečnou částku, začne vám období čerpání výhod. Pokud potřebné částky nedosáhnete, začne vám nové zkušební období. V obou případech bude váš věrnostní účet vynulován (nikoli kredit!), takže budete začínat pěkně od začátku. Na svůj věrnostní účet můžete střádat i v období čerpání výhod. Nabídka výhod se může lišit podle Twist tarifu, který máte aktivován, a mění se každého půl roku.

Více informací na webu operátora

Diskuze (25) Další článek: Březnová nabídka telefonů u Vodafonu: slevy a tři novinky

Témata článku: Twist, Bonus, Volání, Min, Kč/min, Víkend

Určitě si přečtěte