Twist karty lze dobíjet pomocí SMS také u ČSOB

Tisková zpráva, Praha, 2. října 2003 – Přímé dobíjení předplacených karet Twist pouhým odesláním SMS nabízí T-Mobile nově také s ČSOB. Prostřednictvím SMS lze přitom dobíjet kredit vlastní Twist karty i Twist karty jiné osoby, a to i v zahraničí. ČSOB je vedle Komerční banky již druhým bankovním domem, který ve spolupráci s T-Mobile tuto službu umožňuje. Zákazníci tak mají nyní možnost zaregistrovat si službu Twist dobíjení přes SMS na stovkách bankomatů ČSOB a KB po celé České republice.

„Pro využívání služby stačí, aby se zákazník jednorázově zaregistroval u bankomatu. Pak již není nutné žádný bankomat vyhledávat, protože kredit lze dobíjet jednoduše odkudkoliv pouze odesláním SMS,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile.

Twist dobíjení přes SMS je určeno všem zákazníkům T-Mobile vybaveným platební kartou ČSOB, Poštovní spořitelny a KB. Zákazník přitom může dobíjet vlastní telefon, který zaregistroval na svoji platební kartu, i telefon jiné osoby. Kredit lze dobíjet částkou od 400 do 4000 Kč. Maximální týdenní dobíjecí limit pro jednu platební kartu je 10 000 Kč a pro jedno telefonní číslo 4000 Kč.

Technologickým partnerem pro přímé dobíjení je akciová společnost MUZO, která tuto službu provozuje na MUZO Mobile Commerce Serveru. Vlastní registrace platebních karet na bankomatech je umožněna prostřednictvím aplikace, kterou vyvinula MUZO, a.s.

Kromě dobíjení prostřednictvím SMS služby má zákazník T-Mobile na výběr z celé řady dalších možností, jak přímo dobít kredit Twist karty. Vedle téměř devíti tisíc terminálů Sazka jsou zákazníkovi k dispozici bankomaty KB a ČSOB, další možností je dobíjení prostřednictvím terminálů CCS na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice; majitelé účtu u GE Capital Bank si mohou dobít kredit Twist karty také přes GSM banking. Některé způsoby přímého dobíjení jsou navíc v evropském měřítku ojedinělé.
Bližší informace o všech způsobech dobíjení spolu se seznamem míst, které nabízejí přímé dobíjení a možnost registrace Twist dobíjení přes SMS, lze najít na internetových stránkách T-Mobile v sekci Twist zákazníci/Tarify a ceny/Twist dobíjení.

Témata článku: SMS, Twist, ČSOB, Karta, Pomoc

Určitě si přečtěte

Za Android Pay do ČR přijde i Apple Pay. Proč byste měli chtít platit mobilem?

Za Android Pay do ČR přijde i Apple Pay. Proč byste měli chtít platit mobilem?

** Už netřeba sladit mobil,software, banku, operátora a karetní společnsot. ** Android Pay v ČR je hotová věc, po pár měsících dorazí i Apple Pay. ** Platby mobilem začínají dávat smysl. Překonají bezkontaktní karty?

14.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 48

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4