Twist karty lze dobíjet pomocí SMS také u ČSOB

Tisková zpráva, Praha, 2. října 2003 – Přímé dobíjení předplacených karet Twist pouhým odesláním SMS nabízí T-Mobile nově také s ČSOB. Prostřednictvím SMS lze přitom dobíjet kredit vlastní Twist karty i Twist karty jiné osoby, a to i v zahraničí. ČSOB je vedle Komerční banky již druhým bankovním domem, který ve spolupráci s T-Mobile tuto službu umožňuje. Zákazníci tak mají nyní možnost zaregistrovat si službu Twist dobíjení přes SMS na stovkách bankomatů ČSOB a KB po celé České republice.

„Pro využívání služby stačí, aby se zákazník jednorázově zaregistroval u bankomatu. Pak již není nutné žádný bankomat vyhledávat, protože kredit lze dobíjet jednoduše odkudkoliv pouze odesláním SMS,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile.

Twist dobíjení přes SMS je určeno všem zákazníkům T-Mobile vybaveným platební kartou ČSOB, Poštovní spořitelny a KB. Zákazník přitom může dobíjet vlastní telefon, který zaregistroval na svoji platební kartu, i telefon jiné osoby. Kredit lze dobíjet částkou od 400 do 4000 Kč. Maximální týdenní dobíjecí limit pro jednu platební kartu je 10 000 Kč a pro jedno telefonní číslo 4000 Kč.

Technologickým partnerem pro přímé dobíjení je akciová společnost MUZO, která tuto službu provozuje na MUZO Mobile Commerce Serveru. Vlastní registrace platebních karet na bankomatech je umožněna prostřednictvím aplikace, kterou vyvinula MUZO, a.s.

Kromě dobíjení prostřednictvím SMS služby má zákazník T-Mobile na výběr z celé řady dalších možností, jak přímo dobít kredit Twist karty. Vedle téměř devíti tisíc terminálů Sazka jsou zákazníkovi k dispozici bankomaty KB a ČSOB, další možností je dobíjení prostřednictvím terminálů CCS na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice; majitelé účtu u GE Capital Bank si mohou dobít kredit Twist karty také přes GSM banking. Některé způsoby přímého dobíjení jsou navíc v evropském měřítku ojedinělé.
Bližší informace o všech způsobech dobíjení spolu se seznamem míst, které nabízejí přímé dobíjení a možnost registrace Twist dobíjení přes SMS, lze najít na internetových stránkách T-Mobile v sekci Twist zákazníci/Tarify a ceny/Twist dobíjení.

Témata článku: SMS, Twist, ČSOB, Karta, Pomoc

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

Včera | Pospíšil Aleš | 58

Telefony to nekončí. Vybíráme mobilní příslušenství, které překvapí i potěší

Telefony to nekončí. Vybíráme mobilní příslušenství, které překvapí i potěší

** I malá drobnost může udělat velkou radost ** Redukce, kabely, sluchátka, powerbanky, náramky a chytré hodinky ** Ceny se pohybují od několika desítek korun po tisíce

7.  12.  2017 | Láska Jan | 13

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9