Twist lze dobít z paušálního tarifu

Předplaceným zákazníkům Twist mobilního operátora T-Mobile se nyní otevřela další možnost jak mohou získat potřebný kredit. Stejně jako O2, tak nyní i T-Mobile přichází s možností dobíjet kredit předplaceným službám rovnou z čísla paušálního zákazníka. Paušální zákazníci mohou dobíjet kredit jednorázově nebo trvale, dané dobití se jim poté projeví v následujícím měsíčním vyúčtování služeb.

Při jednorázovém dobití lze zvolit dobíjenou částku v rozmezí 200 až 9 999 Kč a poté stačí navštívit službu Můj T-Mobile, wapový portál t-zones nebo odeslat SMS zprávu ve tvaru DV_částka_heslo_dobíjenéčíslo (např. DV 200 babicka 603123456) na telefonní číslo 4603 a požadovaná částka bude ihned dobita.

Pokud budete chtít dobíjet kredit trvale, tak si musíte zvolit požadovanou částku, kterou chcete dobíjet ve výši 200, 300 nebo 500 Kč a provést nastavení rovněž pomocí služby Můj T-Mobile, wapu nebo také přes zákaznické centrum.

Do konce září je navíc ke každé takto dobité částce připsán bonusový kredit ve výši 10%. Více informací naleznete na internetových stránkách www.t-mobile.cz/dobijenizvyuctovani.

Diskuze (8) Další článek: O2 Tandem: 45 minut zdarma do všech sítí

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Paušál, Tarif, Paušální tarif, Jednorázové dobití, Požadovaná částka

Určitě si přečtěte