Twist: SMS za padesátník opět prodlouženy

Počátkem minulého měsíce došlo k prodloužení platnosti stávající odměny u věrnostního programu Twist Bonus, který nabízí mobilní operátor T-Mobile. Stávající odměna v podobě textových zpráv za padesát haléřů byla minulý měsíc prodloužena do konce listopadu z předchozího termínu, jež byl stanoven pouze do 30. září. Avšak i tento měsíc došlo k posunu termínu, kdy bude stávající odměna vyměněna za novou. Nový termín je 11. prosinec, poté by už mělo dojít k několikrát slibované změně.

SMS zprávy za padesátník lze odesílat každé dopoledne mezi 6 až 12 hodinou do vlastní sítě z mobilního telefonu či portálu t-zones, stačí se pouze zaregistrovat do věrnostního programu Twist Bonus pro předplacené zákazníky T-Mobile.

Registrace probíhá na bezplatném telefonním čísle 4606. Jakmile se do programu zapojíte a budete chtít využívat aktuální odměnu, stačí pouze v daném kalendářním měsíci dobít své telefonní číslo kreditem ve stanovené minimální výši a následující měsíc můžete začít automaticky odměnu využívat. Částka, kterou daný měsíc musíte dobít, je závislá na stáří vaši aktivní Twist SIM karty, a to podle následující tabulky:

Stáří Twist SIM kartyPožadované dobití
Do 6 měsíců600 Kč
6 měsíců až 1 rok400 Kč
1 až 2 roky300 Kč
2 a více let250 Kč

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, SMS, Twist, Pad

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

12.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 65

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7