Twist: SMS za padesátník opět prodlouženy

Počátkem minulého měsíce došlo k prodloužení platnosti stávající odměny u věrnostního programu Twist Bonus, který nabízí mobilní operátor T-Mobile. Stávající odměna v podobě textových zpráv za padesát haléřů byla minulý měsíc prodloužena do konce listopadu z předchozího termínu, jež byl stanoven pouze do 30. září. Avšak i tento měsíc došlo k posunu termínu, kdy bude stávající odměna vyměněna za novou. Nový termín je 11. prosinec, poté by už mělo dojít k několikrát slibované změně.

SMS zprávy za padesátník lze odesílat každé dopoledne mezi 6 až 12 hodinou do vlastní sítě z mobilního telefonu či portálu t-zones, stačí se pouze zaregistrovat do věrnostního programu Twist Bonus pro předplacené zákazníky T-Mobile.

Registrace probíhá na bezplatném telefonním čísle 4606. Jakmile se do programu zapojíte a budete chtít využívat aktuální odměnu, stačí pouze v daném kalendářním měsíci dobít své telefonní číslo kreditem ve stanovené minimální výši a následující měsíc můžete začít automaticky odměnu využívat. Částka, kterou daný měsíc musíte dobít, je závislá na stáří vaši aktivní Twist SIM karty, a to podle následující tabulky:

Stáří Twist SIM kartyPožadované dobití
Do 6 měsíců600 Kč
6 měsíců až 1 rok400 Kč
1 až 2 roky300 Kč
2 a více let250 Kč
Diskuze (21) Další článek: Úplně kulatá navigace Blaupunkt Lucca

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, SMS, Twist, Pad

Určitě si přečtěte