Tým Vodafone McLaren Mercedes představen ve Valencii

Jezdci Vodafone McLaren Mercedes Fernando Alonso a Lewis Hamilton včera projeli ulicemi Valencie ve svých vozech Formule 1 a odstartovali tak začátek nové etapy týmu, jehož hlavním sponzorem a oficiálním mobilním partnerem se stává Vodafone.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Fernando a Lewis, kteří představují jednu z nejmladších jezdeckých dvojic v historii tohoto sportu, projeli ve dvou závodních vozech MP4-21 speciálně připravený městský okruh. Následovalo odhalení nového vozu MP4-22, který Fernando a Lewis využijí v letošních závodech světového šampionátu Formule 1.

Účastníci soutěžního ročníku 2007 absolvují zkušební test na okruhu Ricardo Tormo ve Valencii ve středu 17. ledna. Intenzivní předsezónní testovací program pak začne na témže okruhu ve středu 24. ledna.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

„Toto byl pro mne fantastický den – jsem skutečně pyšný, že jsem se mohl ve své vlasti představit jako jezdec týmu Vodafone McLaren Mercedes a samozřejmě, že mohu pomoci prezentovat svůj nový tým španělským fanouškům,” řekl dvojnásobný mistr světa Fernando. „Ačkoliv je to mé první veřejné vystoupení v týmu Vodafone McLaren Mercedes, strávil jsem s týmem a se svými kolegy jezdci Lewisem, Pedrem a Garym v technickém centru McLarenu již spoustu času. Je to skvělý tým. Mí fanoušci jsou obrovskou inspirací a je skvělé přivést k nim tým tak blízko. Doufám, že si vychutnali tu podívanou, když jsme s Lewisem projížděli ve vozech s novým kabátem ulicemi Valencie.”

Ron Dennis, ředitel týmu Vodafone McLaren Mercedes a předseda představenstva a generální ředitel McLaren Group říká: „Včerejší oficiální představení týmu ve Valencii byl skutečně mimořádný okamžik. Vodafone představuje teprve druhou změnu hlavního sponzora za 30 let existence týmu, na což jsme jako organizace velice hrdí,” řekl Ron.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Nový monopost MP4-22 v bojových barvách Vodafone

„Vodafone s potěšením prohlubuje kontakty se světem automobilových závodů tím, že se stává hlavním sponzorem a oficiálním mobilním partnerem týmu Vodafone McLaren Mercedes," řekl Arun Sarin, generální ředitel společnosti Vodafone. „Velice nás zajímají příležitosti, jež nám tým skýtá pro další budování naší značky. V automobilovém závodění jde především o ,maximální využití daného okamžiku´ a podobně si i my přejeme, aby maximálně využili svůj čas i všichni naši zákazníci, a to jak firemní klientela, tak spotřebitelé. Přejeme týmu do sezóny 2007 všechno nejlepší.”

Při této příležitosti byla uvedena speciální řada tří nových exkluzivních telefonů Samsung a Sharp na podporu týmu Vodafone McLaren Mercedes.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Samsung Z720M • Sharp 770SH • Sharp GX29

Pro Vodafone to není první sponzorská účast ve vrcholné motoristické disciplíně. V minulosti byl partnerem úspěšného týmu Ferrari F1, a podporoval tak nejjasnější hvězdu posledních let, Michaela Schumachera. Také tehdy byly uvedeny mobily speciální edice.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Sharp GX25 a Sharp 902 z počátku roku 2005 • Michael Schumacher ve službách Vodafonu

Diskuze (6) Další článek: Nokia: dvě nové USB nabíječky (aktualizováno)

Témata článku: Sharp 770SH, Sharp GX29, Automobilový závod, Vodafone, Mercedes, Voda

Určitě si přečtěte