U:fon má další prodejnu a o fous lepší pokrytí

Je dobré vidět, že se věci kolem U:fona hýbou. Jen v posledních dnech přišly zprávy o zlevnění modemů, pak o internetu „Za nula“ a dnes je tu novinka z trochu jiného soudku. Nejde o zlevňování či nové služby, ale zkvalitnění stávajících. Operátor otevřel novou značkovou prodejnu v Olomouci (Pražská ul. 255/41). I jinak se prodejní síť rozšiřuje, „zeleného mužíka“ můžete zahlédnout už v několika řetězcích supermarketů.

U:fon se také pochlubil, že dosáhnul (zřejmě konečného) 82% pokrytí populace Olomouckého kraje. Právě pokrytí signálem je jeden z nezbytných předpokladů úspěchu, v posledních týdnech se situace zlepšila v Hranicích, Jeseníku, Litovli, Přerově, Prostějově, Šternberku a Zábřehu.

Témata článku: Operátoři, U:fon, Pokrytí, Lep, Prodej

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27