U:fon otevírá svou první značkovou prodejnu

U:fon otevírá svou první značkovou prodejnu

Zákazníci U:fona mohou od nynějška kontaktovat svého operátora také osobní návštěvou v nové maloobchodní prodejně v Praze. Do konce tohoto roku U:fon otevře dalších deset obchodů v celkem sedmi městech České republiky.

Nově otevřená první značková prodejna U:fona se nachází v objektu Centrum Černý Most na Praze 9 a poslouží zejména zákazníkům, kteří vyžadují osobní přístup a preferují maloobchodní prodej. Do dnešního dne bylo možné pořídit U:fonovy služby pouze na stránkách www.ufon.cz, přes U:fonovu prodejní linku 811 811 811 nebo v jedné ze 174 partnerských prodejen.

„V prodejně se zákazník může detailně informovat, na místě si všechna zařízení prohlédnout a nakonec si odnést produkt, který mu opravdu vyhovuje. Navíc jej může okamžitě použít," říká Marek Sláčík, výkonný ředitel pro marketing a prodej, a dodává: „Výhody maloobchodního prodeje jsou nesporné, a pouze ve vlastních prodejnách jsme schopni poskytnout a garantovat servis na nejvyšší úrovni.“

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Architektonický návrh vychází z dílny studia Maat arch

U:fon plánuje otevření dalších značkových prodejen v nákupních centrech každého většího města v Čechách i na Moravě. Už příští pondělí se dočká Plzeň, následovat budou Brno, Zlín, Olomouc, Ostrava, Pardubice a další pražské lokality.U:fonovy prodejny budou sloužit nejen k přímému prodeji přístrojů a doplňků, ale také ke zprostředkování kontaktu s nejnovější mobilní technologií CDMA. Radu i pomoc při výběru koncového zařízení a služeb U:fon je v nich zákazníkům připraven poskytnout kvalifikovaný personál.

Koncept prodejen

Značková prodejna U:fon z dílny atelieru Maat arch dává na ploše cca 8 metrů čtverečních možnost seznámit se s celým portfoliem nejnovějších zařízení a služeb společnosti MobilKom. Všechny produkty a služby je zde možné si v klidu prohlédnout, vyzkoušet a samozřejmě případně i zakoupit.

Diskuze (28) Další článek: T-Mobile má nový 4G USB modem (aktualizováno o zvýhodněné ceny)

Témata článku: Operátoři, U:fon, Prodej

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27