U:fon uvádí na trh vysílačky a nejlevnější pevnou linku

Nejmladší mobilní operátor U:fon přináší dnešním dnem na trh několik novinek. Tou první je úsporný program pro seniory v podobě pevné linky s nízkým pořizovacím poplatkem a měsíčními náklady, který dokáže při měsíčním paušálu 178,50 Kč směle soupeřit s konkurenty. Dále U:fon doplnil nabídku pro podnikatele. Od ledna nabízí svým firemním zákazníkům první profesionální celoplošnou službu digitálních vysílaček na bázi technologie Push-to-Talk (PTT) v České republice.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Nové přístroje v U:fonově nabídce

Podle slov operátora tak ode dneška mohou firemní zákazníci MobilKomu využívat výhody okamžité skupinové komunikace a být se svými kolegy nebo obchodními partnery v kontaktu levně, rychle a spolehlivě stisknutím jediného tlačítka. Od poloviny letošního roku navíc U:fon slibuje možnost kombinovat vysílačku s mobilním internetem a s oblíbenou službou SMS. Více informací o těchto službách a dalších novinkách pro vás připravujeme do podrobného článku.

Témata článku: Operátoři, U:fon, Trh, Vysílač

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27