U:fon zlevňuje USB modemy, ceny padly až o 80 %

U:fon zlevňuje USB modemy, ceny padly až o 80 %

Od dnešního dne snižuje náš nejmladší operátor ceny modemů pro připojení jeho „Fofr“ rychlostí, a to až o pěkných 80 %. Snížení cen je trvalé a vztahuje se úplně na všechny, jak na soukromé osoby, tak na firemní zákazníky. Nově lze tak koncové zařízení zakoupit už za pět stovek. U USB modemů tak dotované ceny klesly v rozmezí od 1 995 do 2 495 Kč na již zmiňovaných 500 Kč, plné ceny klesy z třech až pěti tisíců na 3 000 Kč. Wifi router lze nově pořídit v dotované podobě za tři tisíce (sleva z původních 4 199 Kč), v nedotované pak za 5000 Kč (sleva z původních 5 999 Kč).

K dnešnímu dni také zaniká prodej speciální nabídky Fofr internetu za 699 Kč měsíčně s hardwarem za zvýhodněnou cenu 999 Kč, neboť dnešní snížení cen se týká trvalé nabídky Fofr internetu s tarifem za 594 Kč měsíčně. Vysoká počáteční investice do mobilního U:fonova připojení se tak stala minulostí, libuje si Zdeněk Bílek, technický ředitel společnosti MobilKom. Více už napoví následující tabulka s přehledem cen a modemů:

Zařízení plná cena cena s dotací
USB Anydata ADU 510L 3 000 Kč 500 Kč
USB Axesstel MV 110L 3 000 Kč 500 Kč
WiFi Axesstel MV410L 5 000 Kč 3 000 Kč

To jsou ony...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
AnyDATA ADU - 510L • USB modem Axesstel MV110L • WiFi router MV 410L

USB modemy Anydata a Axesstel s externí anténou

Bezdrátové modemy pro PC a notebooky. Dodávají se v balení s headsetem (jednouché sluchátko s mikrofonem), prodlužovacím USB kabelem, klipem pro uchycení na displej a samoinstalačním CD se softwarovým telefonem. USB modem Axesstel navíc obsahuje externí anténu vhodnou v oblastech s nižší kvalitou signálu.

Wifi router do firmem i do domácností

Poslední zajímavou kombinací je spojení U:fonova Fofr internetu a WiFi routeru. Snadno a rychle tak lze připojit do jedné bezdrátové sítě notebooky pomocí wifi, případně využít až čtyř ethernetových portů, které jsou na zařízení k dispozici. Přes kabel tedy mohou být k routeru připojeny až čtyři počítače, další lze připojit pomocí wifi. Díky snadné instalaci zvládne celou operaci i méně zkušený uživatel.

Jsme nejrychlejší!

Na závěž ještě trocha sebechvály ze strany operátora. Ten ústy Zdeněka Bíleka prohlašuje: „Pokrytí, rychlost i stabilita našich datových služeb se ustálily a náš Fofr internet svým poměrem cena/výkon předčí všechny své konkurenty.“ A dodává: „Díky našemu úsilí je Fofr internet dle nezávislých statistik serveru www.rychlost.cz nejrychlejším mobilním připojením k internetu nabízeným českými mobilními operátory. V červenci dosahovala průměrná rychlost u stahování dat 661 Kbit/s, u odesílání 281Kbit/s“. U:fon pro své připojení používá síť CDMA 2000 s takzvanou revizí A. To co prohlašuje samozřejmě určitě za ideálních podmínek platit může, nejlépe ho však mohou ohodnotit jedině samotní uživatelé, a to v diskuzi přímo zde pod článkem nebo třeba na našem fóru.

Témata článku: Operátoři, U:fon, Modem

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Radek 2. 8. 2008 16:55:25
    tak to jo, to zní dobře. Dík.
  • shut-up 2. 8. 2008 15:53:36
    nepotřebuješ ten kombo modem, normálně dostaneš služby nahrané do cdma...
  • shut-up 2. 8. 2008 15:51:39
    ale ne, dostaneš jen simku, ale nastavený tarif bez jakéhokoliv poplatku,...
Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

30 GB v popelníku, aneb testujeme LTE modem O2

30 GB v popelníku, aneb testujeme LTE modem O2

Otestovali jsme nový LTE modem ZyXEL v nabídce O2. Data sviští a je jich 30 GB za necelou pětistovku.

9.  8.  2016 | Pospíšil Aleš | 31


komerční sdělení

Komerční sdělení