Umělecké tapety pro symbianové Nokie

Umělecké tapety pro symbianové Nokie

Lidé jsou různí a každý nechce mít na pozadí displeje svého telefonu nahatou krásku, sci-fi ufona, hrající si kotě nebo jiné motivy, které nabízejí různé mobilně-internetové služby. Nokia proto přichází s projektem Connect to Art (připojte se k umění). Zdarma v něm nabízí umělecké tapety na displeje svých symbianových telefonů 6600 a 7610. Nevím, proč je zde toto omezení, z jiných telefonů se mi ale na stránky opravdu nepodařilo dostat.

   

Internetovou prezentaci najdete na adrese www.nokia.com/art, z wapového prohlížeče svého mobilu ale přistupte na www.nokia.com/art/mobile. Bohužel se sem nedostanete z internetového prohlížeče, je opravdu potřeba nastavení pro wap.

   

Na stránce je v současné době několik výtvarných děl moderních umělců. Jsou upravena jako multimediální prezentace ve formátu 3GP a můžete si je také stáhnout jako JPEG pro displej telefonu. Vše je zdarma, platíte jen svému operátorovi za stahování prostřednictvím wapu. To je ale pěkně drahé: video má velikost například 150 kB, tj. účet za wap naroste třeba o 75 Kč. Tapety ale naštěstí nejsou tak velké.

   

Za povšimnutí stojí i to, že Nokia bude nabízené kolekce vždy po čase obměňovat. K nabídce, která je na stránkách v současnosti, se už později nedostanete.

   

Témata článku: Nokia

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • buke 20. 9. 2004 16:27:29
    stahl jsem si Proximitron, je tam spousta polozek, zrejme musim jit do...
  • Marek Lutonský 19. 9. 2004 23:29:05

    Jakýmkoli grafickým programem - používám Photoshop, existuje ale řada...

  • TD M-10Wolverine 19. 9. 2004 22:25:13
    na tom webu co je v odkazu ? A čím to můžu upravit ?

komerční sdělení

Komerční sdělení