United-Mobile zlevňuje

Evropská Unie nařídila všem mobilním operátorům zavést tzv. Eurotarify, které vedou k razantnímu zlevnění roamingových sazeb. Na to musí reagovat i speciální roamingový operátoři, kteří by jinak přišli o svou hlavní výhodu – přestali by být levnější.

Zareagovat musel i v česku působící operátor United-Mobile. Ten nově nabízí nové SIM karty Unted Mobile Plus, které rozšiřují pokrytí o dalších 19 států a snižují sazby za odchozí volání z některých zemí na 8 Kč za minutu. Nové SIM karty nabízí předčíslí +44, které patří Anglii, namísto lichtenštejnské předvolby +423. Stále tedy platí, že z české SIM karty budete za volání na číslo United-Mobile platit nestandardní zvýšené sazby.

Podrobný ceník k nové kartě United Mobile Plus zatím není k dispozici, ale už nyní si mohou zákazníci vyměnit své stávající karty za nové. Podrobnosti o cenách se mohou dozvědět na infolince operátora 222 551 045 nebo na e-mailovém servisu. Výměna bude až do 31.8. probíhat bezplatně. Od září pak bude nová SIM karta v nabídce i pro nové zákazníky.

Diskuze (6) Další článek: Velké srovnání kreditních tarifů

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Unit, Mobil

Určitě si přečtěte