Ušetřete na příslušenství: stylus a Bluetooth sluchátko v jednom

Ušetřete na příslušenství: stylus a Bluetooth sluchátko v jednom

Pokud máte telefon s dotykovým displejem možná vás zaujme produkt, který se objevil v nabídce společnosti Brando. Jedná se o Bluetooth stylus, se kterým je kromě jeho primární funkce možné také telefonovat podobně jako s běžným Bluetooth sluchátkem.

Klepněte pro větší obrázek

Za 30 USD dostanete kromě stylusu také sluchátka a nabíjecí USB kabel. Stylus by měl zvládat komunikaci až do vzdálenosti 10 metrů a na jedno nabití vydržet až 3 hodiny hovoru nebo 90 hodin v pohotovostním režimu. Hmotnost stylusu je 11 gramů, délka něco málo přes 11 centimetrů. Ovládání je velmi jednoduché, stačí se podívat na přiložený obrázek.

Klepněte pro větší obrázek

Nápad vybavit stylus technologií Bluetooth mi přijde velmi zajímavý, ale neočekávám větší rozšíření. Neumím si totiž představit, jak telefonuji se stylusem u ucha. Funkce dotykového pera by navíc byla jen těžko využitelná při probíhajícím hovoru, což je podle mě další nevýhoda. A co mi chybí nejvíc, je displej, na kterém by se mohly zobrazovat užitečné informace a lépe by se tak daly ovládat příchozí a odchozí hovory. Na druhou stranu cena je velmi příznivá, takže pokud patříte mezi nadšence do netradičního příslušenství, stylus vyzkoušejte. Zakoupit jej můžete přímo na stránkách společnosti Brando.

Témata článku: Příslušenství, Stylus, Bluetooth

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • jojka 21. 5. 2008 17:23:41
    k hovnu :-D:-D
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení