Ušetřete s O2 Extra: za lyže, telefony, benzín a další nákupy

Ušetřete s O2 Extra: za lyže, telefony, benzín a další nákupy

Věrnostní program O2 Extra přináší v čase před Vánoci nové výhody. Potěší lyžaře, zájemce o nový telefon, ale i další spotřebitele, kteří mohou nově ušetřit například v hračkářství Bambule, u Tescomy, v AlipnePro či v lékárně Lloyds. A pokud vyrazíte na nákup o víkendu od 7. do 9. prosince, pak jsou pro vás připraveny následující slevy: 20 % na veškeré zboží v obchodech Espirit a 15% slevu dostanou nakupující v C&A. Ze svého portfolia telefonů sleví svým zákazníkům operátor 500 Kč při koupi HTC One X, či některého z trojice Samsungů. Konkrétně jde o modely Galaxy Ace, Galaxy mini a Galaxy Y.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Seznam areálů a úvodní web O2 Extra

Zajímají-li vás ceny těchto přístrojů, nahlédněte do ceníkuTady se naopak dozvíte, kde všude a u jakých partnerů můžete jako zákazník O2 nakoupit se slevou. Nebo navštivte web O2 Extra a vyberte si ty nejatraktivnější slevy mezi které patří třeba sleva 1 Kč na litr pohonných hmot u Agipu.

Klepněte pro větší obrázek
Cena benzínu i nafty neustále stoupá, zákazníci O2 mohou něco málo ušetřit

Témata článku: Operátoři, O2, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Telefony, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Y Duos

25 komentářů

Nejnovější komentáře

  • thegrid 9. 11. 2012 16:53:39
    hlavně že tam furt něco mají. to je zase reklama
  • Jan Forman 9. 11. 2012 14:58:04
    Prosím Vás, platí slevy i pro firemní zákazníky?
  • Václav Muller 9. 11. 2012 14:08:44
    Ach rozmazlený a nevděčný český národ :D Já využívám slevy pravidelně...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení