Už se objevují speciality: Nokia 3310 s Putinem a ruskou hymnou. Nebo titanová kopie za 80 tisíc

Ačkoliv nejlepším telefonem uplynulého MWC 2017, který hostila Barcelona, byl odbornou porotou vyhlášen model Sony Xperia XZ Premium, soudě podle ohlasů byla hlavní hvězdou veletrhu znovuzrozená Nokia 3310. Obrovského zájmu se někteří snaží využít tím, že vyrábí limitované edice tohoto modelu.

Na trhu se tak objeví například Caviar Nokia 3310 Supremo Putin s titanovým pouzdrem a podobiznou ruského prezidenta Vladimira Putina. Středové tlačítko a podobizna ruského prezidenta na zádech telefonu pak budou vyrobeny samozřejmě ze zlata. Telefon koupíte ve speciálním dřevěném balení v červené barvě. K dostání je za 99 tisíc ruských rublů (zhruba 44 000 Kč).

Ještě dále zašla společnost Gresso, která se Nokií 3310 nepokrytě inspiruje, přičemž její model Gresso 3310 koupíte za 2 990 dolarů (téměř 80 tisíc korun). Za tuto cenu nabídne ultraodolné tělo vyrobené z titanu (grade 5) s PVD úpravou včetně titanové klávesnice. Dále má 3Mpx kamerku, 32GB paměť a samozřejmě dlouho výdrž. K dispozici bude v limitované série jak jinak než v počtu 3 310 kusů.

Témata článku: Nokia, Ostatní, Nákup a ceny, Kuriozita, Luxus, Nokia 3310 (2017), Vladimir Putin, Tisíc, Středové tlačítko, Tis

Určitě si přečtěte

To nevymyslíš. Kvůli vyprodanému iPhonu X přivolali policii, ta doporučila Android

To nevymyslíš. Kvůli vyprodanému iPhonu X přivolali policii, ta doporučila Android

** Hledáte nejabsurdnější příběh roku? ** Tohle bude vážný kandidát! ** Zájemci se neprali za nový gadget, ale o zisk.

16.  11.  2017 | Kůžel Filip | 39

Přehled slevových akcí. Black Friday letos začíná v předstihu

Přehled slevových akcí. Black Friday letos začíná v předstihu

** Nákupní šílenství Black Friday letos začíná už několik dní dopředu. ** V tomto článku budou přibývat zajímavé akce, na které narazíme. ** Účastní se české e-shopy, ale nezapomeneme ani na Čínu.

16.  11.  2017 | Kůžel Filip | 21

Dnes je největší nákupní svátek. Argumenty pro a proti nakupování z Číny

Dnes je největší nákupní svátek. Argumenty pro a proti nakupování z Číny

** Nakupujete na čínských e-shopech? Proč ano/ne? ** Stěžejním pro-argumentem je cena, takže se zabýváme spíše riziky. ** Také máme pár tipů od prostého kabelu po elektrickou koloběžku.

11.  11.  2017 | Kůžel Filip, Puk Jaromír | 28