V hypermarketech Globus si můžete dobít telefon na pokladně

Majitelé předplacených karet všech tří operátorů mají novou možnost, jak si dobíjet svůj kredit. Pokud navštíví některý z hypermarketů Globus, mohou svoji předplacenou kartu dobít na pokladně. Dobíjená částka se jednoduše přičte k položkám nákupu. Vybírat lze ze tří možných částek pro dobíjení – 200 Kč, 300 Kč nebo 500 Kč. Dobíjené telefonní číslo zadá sám zákazník na terminálu a celá transakce je následně potvrzena odesláním SMS na číslo dobíjeného telefonu.

„Globus přináší tradičně svým zákazníkům novinky, které nakupování zjednoduší a zpříjemní. Zatímco před deseti lety byl Globus vůbec prvním hypermarketem v České republice, dnes se stává prvním hypermarketem, kde mohou spotřebitelé během platby za nákup zároveň dobít kredit mobilního telefonu. Mohou si přitom vybrat ze sítě jedenácti hypermarketů Globus v celé České republice, což znamená celkem 550 pokladen,“ uvedl Boris Malý, vedoucí marketingu a firemního rozvoje společnosti Globus ČR.

Předplacených karet využívá v současné době 2,978 mil. zákazníků Telefónica O2, 1,086 mil. zákazníků Vodafone a 3,187 mil. zákazníků T-Mobile. Celkem tedy může novou službu využívat přes sedm miliónů zákazníků. V dalších sítích maloobchodních řetězců by se mohla služba pro dobíjení kreditu na pokladnách objevit v horizontu několika týdnů.

Diskuze (15) Další článek: Nová levná přenosná navigace Aytobe: za 6 600 Kč

Témata článku: Poklad, Dobíjená částka, Telefon

Určitě si přečtěte