V Nokii N95 8GB najdete Spidermana

Nokia začala s distribucí Nokie N95 8GB. Ještě bude chvíli trvat než se tato lahůdka dostane na pulty českých obchodů, ale určitě se máme na co těšit. Cena by se měla vejít do devatenácti tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 8GB

Nokia se při této příležitosti spojila se společností Sony Pictures Entertainment, a tak v každé Nokii N95 8GB najdete plnou verzi celovečerního filmu Spiderman 3. Film je k dispozici v kombinaci deseti jazyků a titulků. Kromě toho je v telefonu připraven i další multimediální obsah na téma filmu Spiderman 3. Najdete zde speciální zvuky pro vyzvánění nebo SMS, tapety či spořiče displeje.

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50