V pátek v Praze začíná veletrh HandyExpo

Již v pátek 30.listopadu začíná ve Veletržním paláci v Praze veletrh mobilních telefonů, kapesních počítačů a bezdrátové komunikace - HandyExpo. Je otevřen široké veřejnosti a koncipován jako veletrh prodejní a díky očekávaným veletržním slevám je určitě výborným místem k nákupu moderních vánočních dárků.

Kromě oborů uvedených v podtitulu veletrhu - mobilních telefonů, příslušenství a kapesních počítačů - nebudou chybět ani související produkty, jejichž společným jmenovatelem je mobilita: notebooky, GPS navigace, pagery a mnohé další.

V pátek 30.listopadu proběhne v rámci veletrhu série prezentací a přednášek přibližujících možnosti nasazení kapesních počítačů a mobilní komunikace v podnikové sféře. Kompletní přehled doprovodného programu naleznete na internetových stránkách veletrhu www.handyexpo.cz.

Tam se také každý návštěvník může předem registrovat a získat tak snadno volnou vstupenku. Všechny vstupenky budou na závěr veletrhu slosovány o zajímavé ceny včetně nejnovějšího modelu kapesního počítače Visor Pro. Veletrh potrvá do neděle 2. prosince a je otevřen od 9 do 18 hodin.

Váš názor Další článek: První informace o ceně Nokie 6310

Témata článku: Veletržní palác, Pátek, Veletrh


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136