V soutěži T-Mobilu můžete získat roztomilý vůz Smart

Až do pátého října se můžete zapojit do soutěže, ve které lze vyhrát vůz Smart City Coupé nebo Smart Roadster a řadu cen od Nokie. Do desátého října navíc můžete soutěžit o zapůjčení vozu s plnou nádrží na celý víkend. Stačí si stáhnout logo, zvonění či Java hru z nabídky Downloads nebo MMS Downloads na portálu t-zones a co nejpřesněji odpovědět na otázku: "Jaký čas zajel Aleš Valenta na Nokii 3300 v Java hře FunCar na třetí pokus?".

Odpovědi můžete posílat ve tvaru SMART_váš odhad na číslo 5800. Největší šanci má ten, kdo odpoví nejpřesněji, v případě stejných odpovědí, účastník s největším počtem zaslaných odpovědí.

Pokud zrovna netoužíte roztomilý Smart vlastnit, můžete vyhrát víkendového zapůjčení. Jak na to? Po České republice budou rozmístěny hlídky v barvách Smart, u nichž si můžete zahrát Java hru FunCar (smart verze Java hry DeepSnow) a snažit se být rychlejší než ostatní. Informace o pohybu hlídek můžete zaslechnout také z vysílání rádia Evropa 2.

Celkově se mi soutěž nezdá přilíš zajímavá, zájemce může odradit náročnost jejího absolvování či nezájem o zručnost Aleše Valenty při hraní Java hry Funcar (resp. DeepSnow) na mobilu. Hru si ještě před tipováním samozřejmě můžete vyzkoušet a případně trénovat na klání u Smart hlídky, hledejte na t-zones.

Diskuze (7) Další článek: Nová kolekce mobilů Xelibri se blíží

Témata článku: Soutěž, Mobil, Roadster, Vůz, Mobil m

Určitě si přečtěte