Valeski odstoupil z funkce ředitele Eurotelu

Server Novinky.cz právě uvedl, že Terrence Valeski odstoupil z funkce generálního ředitele Eurotelu . Tiskové oddělení operátora není dostupné, takže jsme tuto informaci zatím nedokázali ověřit z oficiálního zdroje. Nebylo by to ale zase žádné překvapení. Poté, co dozorčí rada odvolala Valeskiho z pozice jednatele Eurotelu, byl jeho definitivní odchod velmi pravděpodobný.

Doporučujeme k přečtení další články, které se věnují této kauze:


Oživeno: Tiskové oddělení rozeslalo tiskové oznámení s dopisem, který Terrence Valeski napsal zaměstnancům společnosti. Důležité ale je, že rezignace není okamžitá, má platnost až od 8. listopadu.

Vážení kolegové,

je mi velmi líto, že Vám musím oznámit, že dnešního dne jsem podal svou rezignaci, s účinností od 8. listopadu 2004, v souladu se svou smlouvou.

V průběhu následujících šesti měsíců, budu i nadále plnit veškeré své úkoly  a pravomoci a podporovat firmu a naše vlastníky po nadcházející přechodné období. Budu i nadále řídit firmu tak, aby byl zajištěn úspěšný postup privatizačního procesu. Udělám maximum pro zajištění pokračování dobrých výsledku firmy pro naše vlastníky.

Společně jsme prožili  výjimečné tři a půl roku života, podíleli jsme se na vytváření úspěchu, hodnot a rozvoje lidí. Na tuto dobu nikdy nezapomenu a vážím si našeho společného dosaženého úspěchu. Česká republika se stala mým druhým domovem a bude i nadále mým domovem v mém srdci a duši.

Děkuji vám všem za to, co jsme spolu prožili, za skvělou práci, kterou odvádíte pro Eurotel a pro Českou republiku.

V Eurotelu budu i nadále po nadcházejících šest měsíců. Budeme pokračovat ve společné práci, aby Eurotel zůstal jednou z nejúspěšnějších firem.

S upřímným pozdravem,

Terrence Valeski
CEO & generální ředitel


Oživeno: Dnes odstoupil také finanční ředitel Eurotelu Rob Bowker

Témata článku: EU, Euro, Funkce, Rezignace

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24