Valeski odstoupil z funkce ředitele Eurotelu

Server Novinky.cz právě uvedl, že Terrence Valeski odstoupil z funkce generálního ředitele Eurotelu . Tiskové oddělení operátora není dostupné, takže jsme tuto informaci zatím nedokázali ověřit z oficiálního zdroje. Nebylo by to ale zase žádné překvapení. Poté, co dozorčí rada odvolala Valeskiho z pozice jednatele Eurotelu, byl jeho definitivní odchod velmi pravděpodobný.

Doporučujeme k přečtení další články, které se věnují této kauze:


Oživeno: Tiskové oddělení rozeslalo tiskové oznámení s dopisem, který Terrence Valeski napsal zaměstnancům společnosti. Důležité ale je, že rezignace není okamžitá, má platnost až od 8. listopadu.

Vážení kolegové,

je mi velmi líto, že Vám musím oznámit, že dnešního dne jsem podal svou rezignaci, s účinností od 8. listopadu 2004, v souladu se svou smlouvou.

V průběhu následujících šesti měsíců, budu i nadále plnit veškeré své úkoly  a pravomoci a podporovat firmu a naše vlastníky po nadcházející přechodné období. Budu i nadále řídit firmu tak, aby byl zajištěn úspěšný postup privatizačního procesu. Udělám maximum pro zajištění pokračování dobrých výsledku firmy pro naše vlastníky.

Společně jsme prožili  výjimečné tři a půl roku života, podíleli jsme se na vytváření úspěchu, hodnot a rozvoje lidí. Na tuto dobu nikdy nezapomenu a vážím si našeho společného dosaženého úspěchu. Česká republika se stala mým druhým domovem a bude i nadále mým domovem v mém srdci a duši.

Děkuji vám všem za to, co jsme spolu prožili, za skvělou práci, kterou odvádíte pro Eurotel a pro Českou republiku.

V Eurotelu budu i nadále po nadcházejících šest měsíců. Budeme pokračovat ve společné práci, aby Eurotel zůstal jednou z nejúspěšnějších firem.

S upřímným pozdravem,

Terrence Valeski
CEO & generální ředitel


Oživeno: Dnes odstoupil také finanční ředitel Eurotelu Rob Bowker

Diskuze (53) Další článek: Nokia, fotomobily a McDonald`s: co je moc, to je moc

Témata článku: EU, Euro, Rezignace, Tiskové oznámení, Dozorčí rada, Ředitel, Přechodné období, Funkce


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14