Vánoční hra: Eurotel rozdělí 50 milionů korun

Společnost Eurotel Praha, spol.  s  r.  o. zahájí 20.  11.  2002 Vánoční hru, ve které vyhraje každý, kdo si koupí speciálně označenou Go sadu nebo mobilní telefon z  vánoční nabídky Eurotelu. Výherní částky se budou pohybovat od 300 do 10  000 korun, a to ve formě Go kreditu nebo slevy ve vyúčtování služeb.

Naše Vánoční hra je podpořena výzkumem trhu, podle kterého více než 80 procent lidí preferuje jistou výhru pro každého před loterií s  malou pravděpodobností výhry, jakou nabízí konkurence,“ řekl Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu společnosti Eurotel. „Našim zákazníkům nabízíme o Vánocích víc než jen možnost vyhrát část z  50 milionů korun, které jsme věnovali na Vánoční hru. Nabízíme všem dva měsíce MMS zdarma, dvě JAVA hry zdarma, společně s širokým portfoliem mobilních telefonů podporujících tyto služby s  přidanou hodnotou za skvělé vánoční ceny,“ dodal.

Výhru ve Vánoční hře zajistí kupon z  vánoční nabídky Eurotelu, který zákazníci naleznou v  označených telefonech a Go sadách. Do hry vstoupí tak, že na telefonní číslo 999  220 pošlou speciální SMS zprávu, a to dvěma způsoby. Pokud účastník nebo majitel telefonního čísla chce, aby některá z výher připadla právě jemu, pošle SMS ve tvaru VANOCE a sedmimístný kód z  herního kuponu. Pokud zákazník hodlá výhru věnovat jinému účastníkovi nebo majiteli telefonního čísla sítě Eurotel, pošle SMS ve tvaru VANOCE, sedmimístný kód z  herního kuponu a devítimístné telefonní číslo obdarované osoby.

Herní SMS lze odeslat kdykoli v  době trvání hry. Každý kód z  vánočního kuponu může být odeslán pouze jednou, poté je vyřazen ze seznamu herních kódů. SMS musí být odeslána z telefonního čísla a mobilního telefonu zakoupeného ve vánoční Go sadě nebo z mobilního telefonu zakoupeného ve vánoční nabídce Eurotelu..

Každý, kdo vstoupil do Vánoční hry a splnil všechny podmínky, má jistou některou z výher. Pro uživatele služby Go je výhrou kredit ve výši 300, 500, 1000, 5000 nebo 10  000  Kč. Kredit bude odeslán přímo na telefonní číslo, ze kterého byla poslána přihlašovací SMS zpráva, nebo na telefonní číslo uvedené v  příslušné zprávě. Pro účastníky Vánoční hry, kteří mají se společností Eurotel tarifní smlouvu, je výhrou sleva z  měsíčního vyúčtování, a to opět v  rozmezí 300 až 10  000  Kč. Pokud by cena vyúčtovaných služeb byla nižší než výhra, bude sleva automaticky převedena i na následující měsíční vyúčtování. Sleva z  ceny služeb bude poskytnuta majiteli telefonního čísla, ze kterého byla odeslána přihlašovací SMS zpráva, nebo telefonnímu číslu, které bylo v  přihlašovací zprávě uvedeno.

Společnost Eurotel bude o výhrách informovat každého hráče prostřednictvím SMS zprávy. Vánoční hra společnosti Eurotel končí dne 31.  12.  2002 přesně sekundu před půlnocí.

Pokud si noví i stávající zákazníci Eurotelu aktivují služby MMS v  období od 1.  listopadu do 31.  prosince 2002, mohou od data aktivace po dobu dvou měsíců odesílat a přijímat MMS zprávy zdarma. Stávající zákazníci, kteří mají již MMS služby aktivovány, mohou využít nabídku MMS zpráv zdarma do 31.  prosince 2002. Tato nabídka se nevztahuje na informační a zábavní MMS služby.

Společně s  nabídkou MMS služeb zdarma přichází Eurotel i s  nabídkou cenově zvýhodněných mobilních telefonů podporujících služby MMS. Mobilní telefony Nokia 7650 nebo Sony  Ericsson T68i nabízí Eurotel tarifním zákazníkům za dotovanou cenu 9495  Kč včetně DPH. Oba MMS telefony je možné zakoupit i v  předplacených Go sadách.

Pro vyzkoušení nových JAVA her připravil Eurotel pro své zákazníky do konce roku 2002 nabídku dvou her zdarma. Hry Blox a Space Invaders je možné si bezplatně stáhnout a zahrát si je.

Témata článku: EU, Nokia 7650, Hra, Euro, Mil

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24