Vánoční pohlednice do schránky z mobilu nebo z internetu

Jak jednoduše a rychle poslat papírovou vánoční pohlednici svým blízkým bez vykročení z domu? Je to velmi snadné, stačí využít jednu z následujících dvou služeb a vaši blízcí či přátelé obdrží přibližně do dvou pracovních dnů vámi odeslanou pohlednici až do schránky.

Do schránky

Jedná o službu České Pošty pro zákazníky všech mobilních operátorů, kterou jsme vám již jednou představili. Díky této službě můžete odeslat pohlednici několika způsoby:

  • odesláním fotografie, kterou máte uloženou v počítači (více zde)
  • odesláním MMS zprávy na emailovou adresu pohlednice@doschranky.cz ,která musí obsahovat požadovaný obrázek k vytisknutí na pohlednici a následující text: Jméno Příjmení*Ulice a č.p.*Město*Směrovací číslo*text
  • výběrem vánoční pohlednice z galerie vánočních pohlednic
  • odesláním emailové zprávy, která bude jako přílohu obsahovat požadovaný obrázek k vytištěný. Postup odesílání je stejný jako u MMS zprávy, emailovou zprávu tedy pošlete na stejnou adresu se shodným textem.

Cena za využití služby Do schránky je 30 Kč, platba probíhá pomocí Premium SMS. Více informací získáte na webových stránkách www.doschranky.cz.

O2 MMS pohled

Známá služba, která je určena výhradně mobilním zákazníkům operátora O2. Jedná se o odeslání MMS zprávy s obrázkem, který chcete mít na Vánoční pohlednici a s textem v přesném formátu: jméno příjmení*Ulice*PSČ Město*text ,tuto zprávu poté odešlete na telefonní číslo 999505.

Cena za tuto službu je 22,55 Kč, částka vám bude odečtena z kreditu nebo připsána k měsíčnímu účtu.

Váš názor Další článek: Dřevěný mobil Hulger: jediný svého druhu

Témata článku: Pohled, Internet, Mobil, Známá služba

Určitě si přečtěte