Vánoční pohlednice do schránky z mobilu nebo z internetu

Jak jednoduše a rychle poslat papírovou vánoční pohlednici svým blízkým bez vykročení z domu? Je to velmi snadné, stačí využít jednu z následujících dvou služeb a vaši blízcí či přátelé obdrží přibližně do dvou pracovních dnů vámi odeslanou pohlednici až do schránky.

Do schránky

Jedná o službu České Pošty pro zákazníky všech mobilních operátorů, kterou jsme vám již jednou představili. Díky této službě můžete odeslat pohlednici několika způsoby:

  • odesláním fotografie, kterou máte uloženou v počítači (více zde)
  • odesláním MMS zprávy na emailovou adresu pohlednice@doschranky.cz ,která musí obsahovat požadovaný obrázek k vytisknutí na pohlednici a následující text: Jméno Příjmení*Ulice a č.p.*Město*Směrovací číslo*text
  • výběrem vánoční pohlednice z galerie vánočních pohlednic
  • odesláním emailové zprávy, která bude jako přílohu obsahovat požadovaný obrázek k vytištěný. Postup odesílání je stejný jako u MMS zprávy, emailovou zprávu tedy pošlete na stejnou adresu se shodným textem.

Cena za využití služby Do schránky je 30 Kč, platba probíhá pomocí Premium SMS. Více informací získáte na webových stránkách www.doschranky.cz.

O2 MMS pohled

Známá služba, která je určena výhradně mobilním zákazníkům operátora O2. Jedná se o odeslání MMS zprávy s obrázkem, který chcete mít na Vánoční pohlednici a s textem v přesném formátu: jméno příjmení*Ulice*PSČ Město*text ,tuto zprávu poté odešlete na telefonní číslo 999505.

Cena za tuto službu je 22,55 Kč, částka vám bude odečtena z kreditu nebo připsána k měsíčnímu účtu.

Váš názor Další článek: Dřevěný mobil Hulger: jediný svého druhu

Témata článku: Internet, Mobil, Známá služba, Pohled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 11

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 124

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 9

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 41