Vánoční soutěž T-Mobilu: s walkmanem na koncert Robbieho

  • Až do Vánoc bude T-Mobile rozdávat každý den mobilní telefony SE W800i, MP3 přehrávače a CD walkmany Sony nebo cédéčka Robbieho Williamse
  • Stovka výherců uvidí Robbieho na vlastní oči v irském Dublinu

Nemůžete se dočkat Vánoc a dárků, a na adventní kalendář jste už moc velcí? Pokud máte povědomí o Robbiem Williamsovi a jeho tvorbě, můžete si čekání na Ježíška ukrátit vědomostní SMS soutěží. Ode dneška až do 26. prosince se mohou nejen fanoušci Robbieho utkat o lákavé ceny – například nejnovější CD „Intensive Care“, hudební mobily Sony Ericsson W800i či Sony CD a MP3 přehrávače. Denně se budou rozdávat stovky cen – každý den totiž vyhrává každá 100. správná SMS odpověď na soutěžní otázku. Ve finále, kam postupují všechny správné odpovědi, se bude rozdávat celkem 100 zájezdů na koncert Robbieho Williamse v irském Dublinu, kde show světové hudební megastar proběhne v příštím roce.

Velká soutěž o Robbie Williamsovi se skládá z denních kol a velkého finále. Pro vstup do hry je potřeba odeslat SMS ve tvaru „HRA“ na telefonní číslo 5511. Poté účastník obdrží esemeskou jednoduchou otázku, která se váže k Robbie Williamsovi. Pokud odpoví správně – SMS je opět potřeba zaslat na číslo 5511 – a zároveň je tato SMS zaznamenána jako stá v pořadí, získává některou z denních cen; například nové album „Intensive Care“, MP3 přehrávač Sony, mobil Sony Ericsson W800i či CD walkman Sony. Své štěstí při boji o denní výhry může zkusit soutěžící opakovaně, maximálně však 200krát v jednom dni. V denním kole přitom může každý účastník vyhrát až dvě ceny.

V případě, že je sice SMS odpověď správná, ale její pořadové číslo je od 1 do 99, není nic ztraceno. Hráč totiž automaticky postupuje do finále. To se bude konat 27. prosince a v něm čeká na 100 nejšťastnějších hlavní cena v podobě zájezdu do irského Dublinu, který bude jednou ze zastávek v rámci Robbieho nadcházející koncertní šňůry.

Všechny soutěžní otázky souvisí s Robbie Williamsem, ale na jejich zodpovězení není třeba být skalním fanouškem světové hudební megastar. Správnou odpověď na otázku „V jaké skupině Robbie začínal? A) t-zones nebo B) Take That“ - zná jistě každý. Odeslání SMS na číslo 5511 je zpoplatněno dle tarifu každého účastníka soutěže. Příchozí SMS nejsou účtovány.

Co je všechno ve hře:

Hlavní cena:

  • 100 zájezdů na koncert Robbieho Williamse do Dublinu

Denní ceny:

  • nové album Intensive Care (5472×)
  • mobilní telefony Sony Ericsson W800i (108×)
  • MP3 přehrávače Sony (504×)
  • CD walkmany Sony (972×)
  • Originální trička RW (360×)
  • Kolekce CD a DVD Robbieho Williamse (36×)
  • Předplatné t-zones kupóny v elektronické verzi (tisíce)

Více informací najdete na www.t-mobile.cz/soutez

Diskuze (8) Další článek: Navigační systém Galileo: o evropské nezávislosti

Témata článku: Walkman, Sony Ericsson W800i, Soutěž, Mobil, Koncert

Určitě si přečtěte