Velká fotosoutěž Nokie: kdo udělal nejhezčí fotku mobilem?

Nokia uspořádala celosvětovou soutěž s názvem Nokia Nseries See New o nejlepší fotku vytvořenou mobilem. Do soutěže se zapojili tisíce mobilních fotografů, ale vítěz může být jen jeden. Dnes o něm rozhodlo pět světoznámých fotografů, kteří jako nejlepší snímek vybrali fotografii indického softwarového inženýra Pinjalima Bory.

Vítězná fotografie:

Klepněte pro větší obrázek

Nokia nabádala soutěžící, aby se na běžné věci snažili koukat z jiného pohledu, což fotografie Inda jednoznačně splňuje. Zachycuje barevný míč v kaluži vody – věc na první pohled nezajímavá, ale fotografie rozhodně zajímavá je.

Autor snímek pořídil svojí Nokií 3230 v podstatě náhodou, když si šel jednou ráno pro noviny. Za jeho spontánní nápad a pohotovost bude odměněn Nokií N90, dvěma volnými letenkami s Virgin Airlines a jedním dnem, kdy mu bude při fotografování asistovat známý indický fotograf Raghu Rai.

Všechny soutěžní fotografie si můžete prohlédnout zde

Diskuze (12) Další článek: Nová Opera pro Symbian S60, včetně 3rd Edition

Témata článku: Nokia, Letenka, Fotosoutěž, Nejlepší snímek, Mobil, Foto


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80