Vertu: dva nové modely limitované edice Racetrack Legends

Vertu vyrábí luxusní mobilní telefony s cenou, za kterou není problém pořídit velký rodinný vůz. Tuto společnost má na svědomí Nokia, která ji před několika lety sama založila. Značka Vertu teď představila další modely z limitované edice Racetrack Legends. V této řadě oslavuje šest nejznámějších závodních tratí světa. Každý z telefonů má na zádech vybranou trať.

Klepněte pro větší obrázek
Modely Monza a Silverstone série Racetrack Legends

Dva nové modely v řadě se jmenují Le Mans a Indianapolis. Zvláštností obou je výběrová kůže v designu hliníkových vláken v horních částech krytu. Původní dva mobily stejné řady se jmenují Mozna a Silverstone. Vertu bude prodávat kompletní edici všech šesti telefonů série Racetrack Legends v jediném boxu, tedy včetně dvou ještě nepředstavených modelů. Podle obrázků je už teď zřejmé, že novinky ponesou žlutou a šedou barvu. Jedna z nich by měla podle neoficiálních informací nést jméno Monaco. Očekává se, že kompletní sada bude k dispozici na jaře příštího roku. Cena zatím není známa.

Klepněte pro větší obrázek
Novinky Indianapolis a Le Mans

Každého z telefonů řady Racetrack Legends se vyrobí celkem tisíc kusů. Pokud si zakoupíte všech šest mobilů v sadě, budou mít totožné výrobní číslo. Už při započetí výroby si Vertu vyhradila čísla od jedničky do padesátky, aby je mohla použít pro plánované komplety.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní sada všech šesti telefonů limitované edice Racetrack Legends

Témata článku: Vertu, Legends, Edice, Limit, Model

Určitě si přečtěte

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

** Další model luxusního, ručně vyráběného smartphonu ** Hlavním materiálem je kov, kůže a safírové sklo ** Výbava je v rámci kategorie luxusních zařízení na špičkové úrovni

28.  1.  2017 | Láska Jan | 11

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Kromě konvečních modelů se na podzimním trhu objeví i novinka ze stáje Vertu. Model Aster Chevron přitom do detailu ctí tradice značky.

5.  8.  2016 | Měchura Milan | 19

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Je to historický paradox. Nejdražší telefony na světě se blýskaly diamanty, ale výbavou patřily do střední třídy. Vertu Signature Touch for Bentley to konečně mění.

11.  2.  2016 | Chroust Martin | 18