Vertu: dva nové modely limitované edice Racetrack Legends

Vertu vyrábí luxusní mobilní telefony s cenou, za kterou není problém pořídit velký rodinný vůz. Tuto společnost má na svědomí Nokia, která ji před několika lety sama založila. Značka Vertu teď představila další modely z limitované edice Racetrack Legends. V této řadě oslavuje šest nejznámějších závodních tratí světa. Každý z telefonů má na zádech vybranou trať.

Klepněte pro větší obrázek
Modely Monza a Silverstone série Racetrack Legends

Dva nové modely v řadě se jmenují Le Mans a Indianapolis. Zvláštností obou je výběrová kůže v designu hliníkových vláken v horních částech krytu. Původní dva mobily stejné řady se jmenují Mozna a Silverstone. Vertu bude prodávat kompletní edici všech šesti telefonů série Racetrack Legends v jediném boxu, tedy včetně dvou ještě nepředstavených modelů. Podle obrázků je už teď zřejmé, že novinky ponesou žlutou a šedou barvu. Jedna z nich by měla podle neoficiálních informací nést jméno Monaco. Očekává se, že kompletní sada bude k dispozici na jaře příštího roku. Cena zatím není známa.

Klepněte pro větší obrázek
Novinky Indianapolis a Le Mans

Každého z telefonů řady Racetrack Legends se vyrobí celkem tisíc kusů. Pokud si zakoupíte všech šest mobilů v sadě, budou mít totožné výrobní číslo. Už při započetí výroby si Vertu vyhradila čísla od jedničky do padesátky, aby je mohla použít pro plánované komplety.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní sada všech šesti telefonů limitované edice Racetrack Legends

Diskuze (5) Další článek: Opera Mini 3.0 beta: ještě lepší, stále zdarma a nově s RSS

Témata článku: Vertu, Kompletní sada, Limit, Model, Legends, Edice


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13